Sayfa 461/1008 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561961 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: Vıop LVI

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    834200 tutmadı
    yarın 837--837500 arasında biryerlere gelir çizgi (yarın orayı mutlaka yakarlar ama benim sinirlerim ona dayanmaz,
    sabah şortu aldık ama buna lönk yemedi... dediğim gibi gittiler çizgiye

2.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    hayatımda hiç o kaveciye gidip kave içmedim.
    bence bu tip olaylarda millet olarak tepki koymak da normal ve gerekli.

ama gel gör ki tepki koyan tipleri gördükçe valla gidip bi kave içesim geliyor .
    Tepki koymak gereklidir. Ama doğru konularda..
    Birincisi tepki konulan yerin sahibinin konu ile ilgisi yok.
    İkincisi orada efendi tipli gençlerin elinden kahvesini almak da delikanlılık değil..
    Orada 3-5 tane it kopuk tipli oturan adamın elinden kahvesini alsınlar da görelim..

Gene kalabalık gidip, zararsız insanlara dayılık yapan tahmin ettiğim gruba ait tipler..
    Yarın Erdoğan elinde Starbucks kahvesi ile kürsüye çıksa elleri patlayarak alkışlarlar...

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    demirtaş saz çaldığı için girdi içeri..

ama aynı şeyi hükümetin kanalı söyleyince bütün yargı hakimi savcısı susuyor.

adalet demokrasi falan artık yok tek adam var. benim gözümde artık ne hakimlerin ne savcıların zerre değeri yok.

dini siyasallaştırdıkları gibi hukuda siyasallaştırdılar.

mafya hakim herşeye
    Berdoş yine ne yazdığını bilmiyorsun... Demirtaş Kobani olayların da ölen 200 yakın vatan evladı onun söylemi yüzünden ölmedi mi... O anaların ahını aldı Diyarbakır da...bizzat ben görüştüm o analar ile....dinlesen bunu yazmazdın zaten....yakılan cesetler....lime lime doğranmış vücutlar Allah kimseyeryaşatmssın

bak dayı bana inanmıyosan

https://www.youtube.com/watch?v=5fMhdML9Mas
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    dayı bende anlamadım bozkurt sudan çıkmış islak 5 milyon verdi elime.

git short aç dedi.. baktım birden polisler geldi..

dayı ben ruya kitabı satıyordum.. adam bana oku bakalım subanekeyi dedi..

ben ne bileyim dayı.. aha orda orada dayıya sor istersen . tezgah varmış işin içinde.

ben niyemi aldım 5 milyonu ?

5 milyon verdiğimi sağda solda niye konuşuyon ayıb bişii, bi elin aldığını öbür elin bilmiycek, ver benim paraları geri yohusa zopalarım bak suyuniçinde

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Berdoş yine ne yazdığını bilmiyorsun... Demirtaş Kobani olayların da ölen 200 yakın vatan evladı onun söylemi yüzünden ölmedi mi... O anaların ahını aldı Diyarbakır da...bizzat ben görüştüm o analar ile....dinlesen bunu yazmazdın zaten....yakılan cesetler....lime lime doğranmış vücutlar Allah kimseyeryaşatmssın
    dayı sen yalamaya devam et..

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Siyasetciler vob yaparsa biz gram kazanamayız, düşünsene reis şort açıp israile dalıyoruz diye tv de söylediğini,
    Bunlar zamanında yapıldı, mikrofonu RTE ye uzatıp da HALKB ı soran muhabire, haftaya güzel şeyler olacak dendi, hop %4-5 prim sonrasında negatif kapanış! aynı şekilde Mevlüt Çavuşoğlu na mikrofon uzatıldı, HALKB soruldu o da olumlu gelişmeler bekliyoruz dedi, hop %4-5 prim ve sonrasında negatif kapanış! muhtemelen tahtada öncesinde pozisyon alanlar mikrofonu uzattırdı!

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Tepki koymak gereklidir. Ama doğru konularda..
    Birincisi tepki konulan yerin sahibinin konu ile ilgisi yok.
    İkincisi orada efendi tipli gençlerin elinden kahvesini almak da delikanlılık değil..
    Orada 3-5 tane it kopuk tipli oturan adamın elinden kahvesini alsınlar da görelim..

Gene kalabalık gidip, zararsız insanlara dayılık yapan tahmin ettiğim gruba ait tipler..
    Yarın Erdoğan elinde Starbucks kahvesi ile kürsüye çıksa elleri patlayarak alkışlarlar...
    Sana katılıyorum....bu tür işyerlerine saldırmak ahlâkî değildir

Sayfa 461/1008 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •