Sayfa 461/930 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by alicavush Yazıyı Oku
    Hayırdır inşallah işlem hacmimiz patlamış 955.811 adet görünüyor
    Hayırdır diyelim. Bugün faizlerde ciddi bir düşüş ve dolar da kur artışı oldu. Portföy değeri rekor kırabilir yarın göreceğiz. Buna istinaden dusük kalan fiyat icin ciddi alım geldi. Sabahtan .78 den eklemeyi düşündüm ama cesaret edemedim. Devamı gelecektir umarım. .80 bile ucuz sayılır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Deveye hendek atlatmak atasözünün başı cahile söz anlatmaktır.Yani lafın tamamı cahile söz anlatmak deveye hendek anlatmaktan zordur.Ona istinaden dedim sn serkan.

Aslında sizin tarzınız değil sanırım atasözünün tamamını bilmiyordunuz sn serkan.

4.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Deveye hendek atlatmak atasözünün başı cahile söz anlatmaktır.Yani lafın tamamı cahile söz anlatmak deveye hendek anlatmaktan zordur.Ona istinaden dedim sn serkan.
    Kusura bakmayın ben o şekilde bilmiyordum. Sabit fikirli manasında demiştim ama yanlış olmuş. Yoksa haddimize değil öyle bir laf etmek.

5. arkadaşlar her yıl mart ayında temettü veriyor değil mi?

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Hayırdır diyelim. Bugün faizlerde ciddi bir düşüş ve dolar da kur artışı oldu. Portföy değeri rekor kırabilir yarın göreceğiz. Buna istinaden dusük kalan fiyat icin ciddi alım geldi. Sabahtan .78 den eklemeyi düşündüm ama cesaret edemedim. Devamı gelecektir umarım. .80 bile ucuz sayılır.

birgün öncesinin verisi: 221,096,913.31 1.376699

güncel veri: 220,279,259.34 1.371608

neyden kaynaklandı bu eksilme. bende artmasını bekliyordum sabah geldim baktım şok ..

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın ben o şekilde bilmiyordum. Sabit fikirli manasında demiştim ama yanlış olmuş. Yoksa haddimize değil öyle bir laf etmek.

Çok bilgili çok sevdiğim bir forumdaşımızsınız sn serkan ne olacak hiç önemi yok normaldir bunlar,arada yanlış anlaşılmalar olur böyle..Onu boşverin de portföy azalmış gene neden olabilir acaba bir fikriniz var mı.

Dolar arttikca eksi yazacak, daha kac defa yazmam lazim anlamaniz icin sayin arkadaslar??

Sent from my iPhone using Tapatalk
    imza yok.

Sayfa 461/930 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •