Onemli Gunler Banner
Sayfa 461/531 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

1. https://www.ensonhaber.com/dunya/ang...eye-bagimliyiz

"TÜRKİYE'YE BAĞIMLIYIZ"
    Büyük zorluklarla karşı karşıya olduklarını bildiklerini, bir taraftan görüş ayrılıklarının bulunduğunu ifade eden Merkel, "Diğer taraftan belirli konuları birlikte şekillendirmek istiyorsak birbirimize bağımlıyız." değerlendirmesinde bulundu. Başbakan Merkel, bu konular arasında, göç sorununun yanı sıra Suriye ve Libya’nın geleceğine ilişkin konuları gösterdi.

2. saçma sapan şeyler yazma millet görmesin
    yakışmaz bize.

Yuru git lan. Kendi kendine boş tavsiyeler vermeye devam et. Buna inanmasin hic kimse. Bunun tavsiyeleriyle hareket eden ayni kendisi gibi dimdizlak ortada kalir hicbisey kazanamaz. Fikirlerini desteklemeyenlerede çocuk gibi trip atar. Geyik odasinin 1.sini sagda solda ceza almasin diye ben acmistim.Belki topluma kazandiririmda odasindan cikip insan icine karisir diye harcadigim vakite yazik olsun. Etrafinda kimse olmadigindan burada konusuyor. Kendi calip kendi oynuyor. Medvig kardesim hakkini helal et sonuna kadar hakliymisin. Benden once bunun capsizligini gordugun icin tebrik ediyorum.

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    saçma sapan şeyler yazma millet görmesin
    yakışmaz bize.
    bana egoist,günahkar diyen adamın ne olduğunu sürekli yazarım. milletin görmesinden zerre çekincem yok,tam tersi herkes görsün kimin ne olduğunu. sen kimsinde bana günahkar diyorsun densiz herif. kendini şimdide ulema yerinemi koyuyosun. ister yasakla ister oku bana farketmez o mesajı yazmadan önce düşünecektin. whats up dan, görüşmek istemiyorum demen yeterliydi,sanki bende sana hastayım. her yazdığın saçmalığı suratına çarpacağım. buraya gelip yorum yapan bir sürü efendi insanı kaçırdın,kaldın tek başına. ama ben kaçmam,yaz istediğini. burayı birkaç günde bir kontrol ederdim artık her gün buradayım. zehir ederim sana bu topiği.

kendi çevresinden komisyon alan egoist demiş benim için. hadsiz,bilmiyoki kimden komisyon aldığımı,aldığım komisyonu ne yaptığımı. burayı okuyanlar bilsin bari. bir zamanlar 100 milyar TL ye ihtiyacım vardı (6 sıfır atılmadan önce) milyarları olan iki arkadaşımdan istedim, beni yüksek faizle bankalara düzdürdüler. Allahın sopası, bu adamların paraları uzanların hisselerinde iç oldu. birkaç sene önce ellerinde kalan son birkaç yüzbin TL yi bana getirip bizim için borsada değerlendirirmisin dediler. bende dedim hayhay, kardan %25 alırım,zarara karışmam. onlardan gelen paralarla garibanların dolapları doldu,halada doluyor. bu hadsiz biliyor aslında elimin sürekli ihtiyaç sahiplerinin üzerinde olduğunuda nasıl olduysa aptalca bir mesajla güya beni hayatından çıkardığını belirtmiş. millette sanacakki oturmuş kalkmışlığımız dostluğumuz falan var,daha reelde bile tanışmadık ne görüşmesi.burada ve whats up da yazıştık hepsi o. ne zaman hayatına girmişim hiç bir fikrim yok. çok sevdiğim iki kişi, UMK ve 34jose34 ü buradan kaçırdın, muhteşem insanlar olduğunu sandığım TA ve Alyel hanımıda kaçırdın. aklıma gelmeyen daha nicelerini çocukça triplerinle bezdirdin. ben kaçmam,hadi bakalım hodri meydan...
    Son düzenleme : kuluçka; 19-06-2021 saat: 20:11.

6. Yarın geceye izmire bileti aldım

yolcudur abbas bağlasan durmaz.

yok olmuyo sakinleşemiyorum. yaşım 56,bugüne kadar bana günahkar ve egoist diyen ilk kişi çapsız biri çıktı. üstelik hemen her hafta özelden bu çapszın ne olduğunu anlayıp bana soranlara özünde iyidirde huyu pis dedim. bunu dediğim herkesden özür diliyorum, benden önce farkettiğiniz içinde tebrik ediyorum. 30m2 odadan çıkmayan günde 3 paket sigara içen bir mo*on bana bu kelimeleri söyleyecek,üstelik cevap yazma gibi emirler verecek ve ben susacağım... yazık olsun bana,bu adamla 1 yıl yazışmışım. ülkemi 4-5 tur döndüm,40 dan fazla ülkede çalıştım,kendimi insan sarrafı sanırdım. öğrenmenin yaşı gerçekten yokmuş. kimse kusura bakmasın,sakinleşene kadar bu pi***k herife saracağım.

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Yarın geceye izmire bileti aldım

yolcudur abbas bağlasan durmaz.
    çokda umurundaydı milletin.

Sayfa 461/531 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz