Onemli Gunler Banner
Sayfa 461/681 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by jager Yazıyı Oku
    3000-4500 aralığında küçük yatırımcı döküldü . Bunu forumdanda anlayabilirsiniz.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    11 dende 3-4 arası alan verirse

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sn. Bankers, Yazdıklarınıza katılmakla beraber bence götürmek istiyorlarsa ky ya mal vermemeleri lazım tavandan alış şansı verıyorlarsa kısada aşağı salabılırler...ayrıca işlem hacmi artmiş 43 lot...
    Ky tavandan alım giriyorsa vermemeyi nasıl becerecekler. Serbest bırakılsa dediğiniz olabilir, onun dışında tavan tavan gider. Alttan verip satışa yönlendirmeye kalkarlarsa dökülen olur illa panikle fakat istedikleri etki olmaz, mal kaptırırlar sadece. Biz bu hisseleri alırken ki o zaman eski forum vardı, yazılanları okuyabilirsiniz, çocuklarımız hatta torunlarımız için aldık. Bu sebeple örneğin isbtr düşerse tekrar 1000 tl, iskur 7000 tl seviyelerine üzülmek bir yana seviniriz lot sayımızı arttırabileceğimiz için.

3. İsterlerse vermezler tavanda kım kalın lot girerse öncelik onundur once onun alımı karşılanır sonra kucuk lotlara sıra gelir, mesela ben yazdım 1000 lot sız yazdınız on lot once benım lotları verir sonra kalırsa sıra sıze gelır, böylece ky ya mal vermezler...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    İsterlerse vermezler tavanda kım kalın lot girerse öncelik onundur once onun alımı karşılanır sonra kucuk lotlara sıra gelir, mesela ben yazdım 1000 lot sız yazdınız on lot once benım lotları verir sonra kalırsa sıra sıze gelır, böylece ky ya mal vermezler...
    Bildiğim kadarıyla bu hisselerde önce alım giren önce alıyor, lot sayısından bağımsız. Yine de bakmak lazım mevzuata.

5. Butun senetlerde aynıdır, hisseye gore değişmez...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    İsterlerse vermezler tavanda kım kalın lot girerse öncelik onundur once onun alımı karşılanır sonra kucuk lotlara sıra gelir, mesela ben yazdım 1000 lot sız yazdınız on lot once benım lotları verir sonra kalırsa sıra sıze gelır, böylece ky ya mal vermezler...
    Sayın kwon..
    Öyle şey mi olur..
    Tamamen yanlış bilgi..
    Alım veya satım sırası lot sayısına bakmaz işlem zamanına bakar..
    Öncelik kademeye önce girenindir..
    Bu yüzden bazı hisse senetlerine pasiften saatler öncesinden işleme girerler..
    Zamana bakarak sıradan işlem gerçekleşir..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Adamlarda onu yapıyor zaten girilecek en erken zamanda kalın lot yazıp sana bana sıra vermiyor bır lot aldımı 100 lotu tamamlanana kadar sana sıra gelmiyor.. Defalarca denedim bunu neyse uzatmaya gerek yok.. Buyuk yatırımcı da burdan kazanıyor zaten...

8. 12:55 bakalim nolcak

Sayfa 461/681 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •