Sayfa 462/759 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. [QUOTE=Mausolos;2855612]Blcyt da evet çok uygun fiyatta ama iki yıldır boyle. Benim sıtkım sıyrıldı. Bu kağıt gider ya da gitmez diyemiyorum artık.

Yarın için teknik olarak umut veriyor inşallah biraz moralimiz düzelir.

2. Hisseyi 1.30 lara sürükleyen ŞEKERYATRIM umarım burayı okuyorsundur şimdi gelip büyük bir zararla bu fiyattan malını yerine koymaya çalışıyorsun emin ol piyasa aşağıya dönerse alttan aldığım tüm malı üstüne yıkıcam verip geçicem sırf sen batasın diye umarım piyasada indirir sen tüm malını zarar ile vermeden ben hisse gitmesin razıyım o bilanço günü yaptıklarını unutmayacağım bundan sonra bu hisse de hep üstüne oynayağım ve bilgin olsun senin canını yakacak kadar malım var

Yatırım tavsiyesi değildir çok yazdığım bir yazı türü de değildir ama bu adamın yaptıklarını bilanço günü hala sindiremedim forumda ki diğer arkadaşlar kusuruma bakmasın

Ne deseniz haklısınız,bunlar herşeyi hakediyor çünkü.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Ne deseniz haklısınız,bunlar herşeyi hakediyor çünkü.
    Üstad aslında hisse sahipleri şirketlerine güvenip yatırım yapan insanları biraz düşünse hadi düşünmedi diyelim 1 dolardan halka arz ettiği hissenin 0.25 cent fiyatında iken aradan yıllar geçmiş bir de o parayı faize yatırsan 2 ye 3 katlarsın bağri para kazanmak için gel böyle bir bilanço açıkladığın günde tavan olması gereken hissen de bu pisliği yapanın malını al kitle tavana çıkar yüzde 50 yukarı hem sen kazan hem şirketinin bir değeri olsun insanlar yatırım yapsın ama nerde kutların kocadığı yerde çakallar hüküm sürer bu hisse de maalesef kurt yok sırf kan emici çakallar o yüzden bende kendi çapımda bunlarla uğraşacağı adam gelmiş 1.42 den 50 bin lot alıyor sen almaya devam et ben vermeye başladım ŞEKER . saygılar

5. Burayı okuduğunu biliyorum Şeker yatırım bu dersi hiç unutma olurmu sen bu hissede batmadan ben rahat etmiyeceğim

6. Spekcim 9 aylıkta bu ciro ve faliyet karını yedin helal olsun. Bu dolar fiyatıyla 12 aylık da daha iyisi geliyor ama fiyat hala buralarda şaşırtıcı.

2-3 hafta daha bu fiyatlarda tutarsan sevinirim. Bu hareketini görürüm ve artırırım 1 yada 2 hissemi daha buraya yığıp beklerim daha iyi olur.

Tabi bu tamamen şahsi tahmin ve hareketim olacak.
    Ytd

7. Bu dersi sakın unutma Şeker gelir böyle zararına verirsin ne zaman bu hisseye gelirsin seni sıkıştırıcam her seferin kol bacak en son gövdeyi bırakacaksın iyi oku bilanço günü yaptığının bedeli ağır olacak

8.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Bu dersi sakın unutma Şeker gelir böyle zararına verirsin ne zaman bu hisseye gelirsin seni sıkıştırıcam her seferin kol bacak en son gövdeyi bırakacaksın iyi oku bilanço günü yaptığının bedeli ağır olacak
    Canım yandığı halde sana kızamıyorum.Derslerini öyle bir ver ki bir daha şımarmasınlar.

Sayfa 462/759 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •