Sayfa 462/784 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon
Arama sonucu : 6265 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Pandoranın ne bok olduğu belli oldu, ne sunuma 2022 ye yönelik fikirlerini belirten yazı, ne de yıllık faaliyet raporuna 2022 hedeflerini koyabildi( halbuki bütün şirketlerde yıllık bütçe yapılır gelirler, giderler, yatırımlar, kär ...vs ona göre kişisel hedefler bölüm hedefleri falan belirlenir, yani bir şirket için en önemli konudur) bunlar onu açıklayamadılar, yani ne çıkarsa bahtına nasıl bir ruh halleri var ise artık. Ayrıca çıkıp bir konuşma yapma olayına da girmedi. Demek ki geçmişte hazır ve kurumsallaşmış yerlerde oynaya oynaya yöneticilik yaptı. Burada düzeltmesi gereken kişi kendisi olduğu için yeterli gelemedi. Çapı yetmedi bir nevi.
    En azından şu sızıntıları engelleyecek dirayeti gösterebilseydi …

Video’ ları silince kumaşın kalitesi belli oldu zaten

Görüşünüze katılıyorum, halka açık bir şirketin 2022 yılı için yatırımcıya hedef vermemiş olması “ Ben ne mok yiyeceğimi bilmiyorum” demektlr.

Umarım bilançoda yine bir 3 kaat yapmazlar

2.  Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    Tekfende bilanço sızmaz diyecek halimiz yok ama tahta geçenki gibi değil o konuda uyarayım satarım bilanço sonrası alırım diyenler bu sefer çarpılabilir şahsi görüşümdür kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak almayın çok bilsem 2 yıl tekfende beklemezdim😂
    Ben de pozitif bakmak istiyorum

3. Bilançodan o kadar korku oluşmuşki şu vadeliye bak ay sonu bilanço var diye kimse long açamıyor kağıda endeksten negatif ayrışma sebebi bu olabilir adamlar ay sonuna bilanço koyuyor milleti kitliyor savaş gecesi 12 de bilanço açıklayan yiğitler her şeyi yapar korkmakta haklılar 😂

4. Bilancoya Cok anlam yuklemeye gerek yok , zaten 1 gun sonra bayram tatiline giriliyor, iyiyse de mundar olur zaten 1 haftalik arada unutulur gider

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    yeşil mi olmuş bu....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    yeşil mi olmuş bu....
    fake miş....

7. 54,5 milyon dolar. tüpraş işinin almış

8. Endeks tokatlanacagi gun acikla ki Kucuk de olsa mundar olsun tahta , ne guzel ya

Sayfa 462/784 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •