Sayfa 462/1003 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by cafo Yazıyı Oku
    usd bazlı halkb
    Elinize sağlık...
    Şimdi 75 centi nereden bulacağız al 5 TL üstü kalsın...
    Tam tersi bir trend yakalayıp 10,5 dolardan alanın bile dolar bazlı parasını katladığı ana kadar sabrı biz kyler kesin gösteririz zaten...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

5.00 ları aratıyorlar bize yazıklar olsun. Sada bile tavan beğenmediğimiz bayıl dediğimiz adese tavana geldi Ya ne bu çile Ya nerden bulaştım ben buna ya dd. Diye diye durumumuz bu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bunu ben 6.01 den maliyet düşürdüğümde halkgyo 92 kuruştu Ya şuna bak ya

4. ceza gelme ihtimaline karşı fiyat bilerek baskılanıyor ki piyasa değerinde ceza kesilsin şahsi fikrim bu. YTD

Yeni girecek uzun vadeli yatırımcılar uçan kaçan bir şey yok, onun için çıkışı görmeden girmeyin kardeşim, bankacılık endeksi sakat, hele bu hepten sakat.
    Günlük al sat yapana diyecek bir şey yok.
     Alıntı Originally Posted by cafo Yazıyı Oku
    usd bazlı halkb
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

6. https://i.hizliresim.com/qXF4zl.png buda orta ve uzun vade xu100 usd bazlı grafiğim sona gelinmiş gibi artık sindire sindire çıkmalı yukarı direncine doğru

7.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    5.00 ları aratıyorlar bize yazıklar olsun. Sada bile tavan beğenmediğimiz bayıl dediğimiz adese tavana geldi Ya ne bu çile Ya nerden bulaştım ben buna ya dd. Diye diye durumumuz bu

666 ortak boşuna sülün demiyor buna dostum. Dd" ine baktı ilk girenler 24 lira. 16 liraya aldı % 50 kâr dedi.
    10 liraya geldi baktı alsam % 150 kar dedi aldı. 5 liraya geldi alsam parayı 5 e katlarim dedi.Yani hepimiz yaklaşık böyle dedik.
    Korkum bir süre sonra birisi de çıkıp 24 lira dd i var.Alsam uzun vadede 10 a katlarim demesi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by cafo Yazıyı Oku
    ceza gelme ihtimaline karşı fiyat bilerek baskılanıyor ki piyasa değerinde ceza kesilsin şahsi fikrim bu. YTD
    Şimdiye kadar kestikleri cezalar hep piyasa değerine göre mi kesilmiş. Istisnasi var mi acaba ??

Sayfa 462/1003 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •