Onemli Gunler Banner
Sayfa 463/984 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon
Arama sonucu : 7869 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Gübrenin 13 milyara dayandığı piyasada bana otokarı kimse sattıramaz bu benim normal düşüncem.

Yukarıdakini yazdığım başlıkta dedim, buradaysan spek efendi gözünden kaçmasın burada da diyeyim.
    Benzer bir karşılaştırma Kartonsan, Egeen, Konya, Bfren için de yapılabilir. Egeen ve Bfren, bizim gibi platform üreticilerine ürün sağlıyor. Biz ise platform (sivil ve askeri alanda) satıyoruz. Kartonsan'ın sermaye artırımı haberi öncesi 200'lerden 700'lere yükselişini izledik. Haberle birlikte 11 tavan yaptı, dengelendi, üzerine %20 daha koydu. Tamam Kartonsan'ın sermayesi çok düşüktü ancak Otokar'da karton, oluklu mukavva üretmiyor. Kent'ten sonra Karton'Un da bölünmesiyle beraber düşük sermayeli şirketler sıralamasında veya bedelsiz potansiyeli olan şirketler sıralamasında bir sıra daha yukarı çıkacağız. Bu senede 10 lira civarı temettü alırsak fena olmaz.

2. otokar bu şirketlerle kent kartonsan konya bfren egeen ile kıyaslama olmaz bunların fiyatları uçmuş fiyat olarak geleceğinin geleceğini satın almışlar bu görmüş olduğu fiyatları 5 / 6 senede tolere etmesi zor bürüt ve esas faaliyet karları çok düşük ciroları sermaye ye oranları ile çok pahalı fiyat kazanç oranları çok çok yüksek bu fiyatlarla kendini 50 / 60 / 70 senede bile amorti edemezler bedelsiz vermesi şirketin değerini artırmaz . ama otokar yatırımların çoğunu yapmış geleceği çok parlak almış olduğu yurt dışından siparişlerle yeni gelecek ihale ve siparişlerle ve tulpar tank siparişi geldiğinde sabrı olup da elinde olanlar kazançlı çıkarlar alan büyük oyuncular bunları bildiği için geleceğini satın alıyorlar almak için her türlü tezgahı oyunları oynuyorlar en az 2 sene beklemeyen çok bir şey kazanamaz 2023 yılını görmesi lazım kazanmak için
    yatırım tavsiyesi değildir
    https://www.savunmasanayi.org/ister-...otokar-tulpar/

3. flama yok orda.. flama çizebilmek için kastırmış.. yani görmek istediğini çizmiş..

gün..

4. usd aylık..

daha öncede atmıştım.. dipte üçgen oluşumu.. bu oluşumu bilen bilir..

Sayfa 463/984 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •