Sayfa 463/671 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon
Arama sonucu : 5362 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1. ibkr hesapları kaç günde onaylanıyor*

2.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    ibkr hesapları kaç günde onaylanıyor*
    1 gün içinde onaylanmıştı benim.

3.  Alıntı Originally Posted by fourier Yazıyı Oku
    AAPL, ALB, CDNS, CTVA,MOS,XOM,RIO, MDLZ

İyi gidiyor şimdilik. Daha fazlasını kontrol edemiyorum.
    Teşekkürler, diğer forumdaşlarında yazdıkları hisseleri inceleyeceğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Hisselerim sonunda IBKR'e transfer edildi. Bir daha Çinliyle iş yapmak bir yana, Aliexpress'e bile girmem. Arkadaşımın SWIFT'i arada kaynadı. Ona üzüldüm. Çinliler "biz parayı gönderdik" diyor. Enpara "bize birşey gelmedi" diyor. Bu gibi durumda ne yapılabilir arkadaşlar ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    Cinliden Swift bilgisini veya proof of payment isteyin , onu En paraya yollayin onlar arastirip, aradaki correspondance banktan alirlar

Alıntı Originally Posted by fourier Yazıyı Oku
    Hisselerim sonunda IBKR'e transfer edildi. Bir daha Çinliyle iş yapmak bir yana, Aliexpress'e bile girmem. Arkadaşımın SWIFT'i arada kaynadı. Ona üzüldüm. Çinliler "biz parayı gönderdik" diyor. Enpara "bize birşey gelmedi" diyor. Bu gibi durumda ne yapılabilir arkadaşlar ?

6. Hesabım onaylandı. Swift için bana özel oluşturduğu hesap numarasına geçerli iban değil uyarı alıyorum. İbanda değil zaten yanlış yerden mi yapıyorum. Swiftle para gönderen var mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,052
     Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    Hesabım onaylandı. Swift için bana özel oluşturduğu hesap numarasına geçerli iban değil uyarı alıyorum. İbanda değil zaten yanlış yerden mi yapıyorum. Swiftle para gönderen var mı?
    ben yarım saatte açmıştım hesabıı. hesap açma ve para göndermem 1 saat sürdü sadece.
    Ama şu an gri listede Türkiye'de. Ek belgeler istemişti onları temin ettiniz sanırım.
    TL transfer yaptı çogu kişi. Swift önermiyoruz. Çekerken swift banka bazında uygun olabiliyor sadece.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

8. Arkadaşlar META ETF i hakkında ne düşünüyorsunuz şant Manukyan devamlı bahsediyor maillerinde. Her yerde metaverse konuşuluyor.

D3B94A17-3968-463A-9BE1-02098C1A20A0.jpg

Bahsettiğim ETF bu

Roundhill Ball Metaverse ETF META

https://www.morningstar.com/etfs/arcx/meta/quote

Sayfa 463/671 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz