Sayfa 464/975 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564964 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Dayı ben sordum arkadasa senin için yazmadı

2. Günaydın sabır taşları... BES te ki devlet katkısının %10 u da artık borsada hadi iyisiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Günaydın sabır taşları... BES te ki devlet katkısının %10 u da artık borsada hadi iyisiniz.
    Aynen bugün arkadaşlarıma onu anlatıyorum. Yazık ben bunu yaklasik 5 yıl önce bu paranın sisteme sokulacagini ve milletin parasının çarçur edileceğini söylemiştim. O arkadaşlarla konuştum şimdi ne yapalım ne edelim diyorlar. Daha bu başlangıç. devlet katkısını devlet ileri ki zamanlarda vermeye biliyor mu? Ben bunu merak ediyorum. Yanı yarın sistemdekilere ben bes ı kesiyorum diye biliyor mu?

GÜÇ YOZLAŞTIRIR; MUTLAK GÜÇ MUTLAKA YOZLASTIRIR.

4. Gunaydın. Guzel bereketli Bı gun dılıyorum. Tabi hedefe sıra gelirse...agamız bugun de ınfo da tökdürir.

5. Sayın prenses bu yuzde 10 u borsaya koydu diyelim. Zarar ederse ne olur o para milletin emeklisınden mi keserler?

6.  Alıntı Originally Posted by eyupsabri77 Yazıyı Oku
    Sayın prenses bu yuzde 10 u borsaya koydu diyelim. Zarar ederse ne olur o para milletin emeklisınden mi keserler?
    Sana ait olan hisse zarar ederse kim etkilenecek sence.

GÜÇ YOZLAŞTIRIR; MUTLAK GÜÇ MUTLAKA YOZLASTIRIR.

7. hisseyi milletin sahasına mı alacak acaba? O zaman tabıkı zararı da sahıs a yazar.

8.  Alıntı Originally Posted by eyupsabri77 Yazıyı Oku
    Sayın prenses bu yuzde 10 u borsaya koydu diyelim. Zarar ederse ne olur o para milletin emeklisınden mi keserler?
    Hayır tabiki. Katkı olarak verilen kısmın %10 luk bölümünden bahsediyoruz. Borsa zaten dipte, ayrıca seçecekleri şirketler bizim ki gibi şirketler olmayacaktır ve uzun vadede zarar etmezler...

Sayfa 464/975 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •