Sayfa 464/749 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon
Arama sonucu : 5988 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

1.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Kimin elinde patlarsa artık)
    Kesin bir yerde patlayacak ama nerede bakalım..

2. HEKTAŞ da 3 milyar dolar olmuş… Arçelik den fazla piyasa değeri

3. geliyor gelmekte olan..

4.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    geliyor gelmekte olan..
    yazdığımda niyetleri pek iyi değildi.. Bunu adı boğa tuzağı..

5.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    şu sasaya ne demeli..uzayda meteor madenciliğimi yapıyor.. ))
    iyi dediğimiz 3 gün yaşamıyor, sasa yı da fena gömdüler..

6. Bugünkü hızlı hareketleri ve işlem hacmi dikkatimi çekti.Aslinda Tuprasa göz ucu ile bakıyorum.Turcas aynı segmentte degilmi.Turcas 2021/9 da 70 milyon kar aciklarken busene sadece 6 ayda 1.250 açıklaması ilginç.F/K ve PD/DD oranları Tuprasa göre daha düşük.Tabi Tüpraş bir dev.Ama birçok kağıt 90/100 lerde gezerken artan enerji sıkıntısı bu Turcasa yaramaz mı?.Not rasyoları İş yatırım sayfalarında gördüm.Yaniliyor olabilirim.Varsa yorum 9 aylık geçen senenin 70 sine göre tahmini ne olabilir.Sayfanin eski yatırımcılarının değerli goruslerini rica ederim.İzlenebilecek bir kağıt gibi duruyor.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bugünkü hızlı hareketleri ve işlem hacmi dikkatimi çekti.Aslinda Tuprasa göz ucu ile bakıyorum.Turcas aynı segmentte degilmi.Turcas 2021/9 da 70 milyon kar aciklarken busene sadece 6 ayda 1.250 açıklaması ilginç.F/K ve PD/DD oranları Tuprasa göre daha düşük.Tabi Tüpraş bir dev.Ama birçok kağıt 90/100 lerde gezerken artan enerji sıkıntısı bu Turcasa yaramaz mı?.Not rasyoları İş yatırım sayfalarında gördüm.Yaniliyor olabilirim.Varsa yorum 9 aylık geçen senenin 70 sine göre tahmini ne olabilir.Sayfanin eski yatırımcılarının değerli goruslerini rica ederim.İzlenebilecek bir kağıt gibi duruyor.

Dostum boşa bekleme,burada 4-5 kişi var kendi aralarında paslaşırlar. sayfada sadece geyik,hisse hakkında muhtemelen özelden yazışıyorlar. Bence kendin araştır rakamıda kendin tespit et.

8. Tşk.ler..Kurumsallik ilk tercihim...30 dışına çıkmamalı.
     Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    Dostum boşa bekleme,burada 4-5 kişi var kendi aralarında paslaşırlar. sayfada sadece geyik,hisse hakkında muhtemelen özelden yazışıyorlar. Bence kendin araştır rakamıda kendin tespit et.

Sayfa 464/749 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •