Sayfa 465/682 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Teknikbazenisler Yazıyı Oku
    2 algisida olusturulmaya baslanmis bu kagittan 17 bin zararla cikan biri olarak yaziyorum ...iyi dusunun kardesim helal paranizi iyi düşünün...ytd kadir geceniz mubarek olsun
    Yakın bir zararla ben çıktım madem itiraf edicez. Bu mübarek gunde bu ******evladi sahista benden 12 aldı götürdü evlilik arifesinde. Yakın bi zararsa kolu kesin çıkın. Bir daha da bulasmayin. Suc tabiki bizim zorla satmadi biz kendimiz aldık. Rahatsız uyuyacagima çıktım daha fazla kaybetmekten iyidir. Azıcık aşım kaygisiz başım.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. dostum seni izleme listemden cıkarıyorum .... kusura bakma

3.  Alıntı Originally Posted by snopypasa Yazıyı Oku
    Rqmazanımızıda zehir etti bayramımızıda.. Şu mübarek günlerde gece uykularımızı bölüyor psıkolojım alt üst.3,60 maliyetle yalalandım nerden bulaştım bi bedelli muhabbeti çıktı.hep bir arkadaşın yüzünden o söyledide aldım şimdi çekildi köşeye aah ah kendı aklında hareket edeceksin kardeşim bu borsada.kafana yatmıyosa almıyacan.ne işim varduda gırfıö buna.ne olur bu kagıdın sonu ne kadar bekleriz.bedelli olursa ne öderiz hisse başı.kaça gider sonra ne olur

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaş öncelikle geçmiş olsun,benzer dertten muzdaripiz,beklemekten başka çaresi yok bu derdin şimdilik,kimsenin aklına uyup zararına mal satmadığın sürece sıkıntı yok,elindeki hisse sayısı kadar tl kenara nakit ayırman lazım bedelli onaylanırsa eğer...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. Son on gündür yavsaklar bir önceki kapanışı bir sonraki gün direnc yapıyorlar ve mali millete iyice dağıtmaya çalışıyorlar, millet maliyet düşürmek için dahi olsa alsın diye uğraşıyorlar bedelli öncesi, iyi bir koku gelmiyor burnuma, sanki kötü bir koku var bu hissede günden güne belli etmeye başladı bariz şekilde.

5. Hergun dusuyor caktirmadan acitmadan 3-5 kademe asagi veriyor 1 ayda 15 zarar edilirmi ediyoruz iste ne yapacan borsada yatir parani faize ye harammis burada ettigim kufur kadar gene haram degildir faiz

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by TeKSEN Yazıyı Oku
    Hergun dusuyor caktirmadan acitmadan 3-5 kademe asagi veriyor 1 ayda 15 zarar edilirmi ediyoruz iste ne yapacan borsada yatir parani faize ye harammis burada ettigim kufur kadar gene haram degildir faiz

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    galip bu arkasında reis var .... kararlilar...

7. Philosopher kardeş özeline bi bakarmısın mesaj attım

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by cebi Yazıyı Oku
    Bakın galip in tek amacı var mümkün olduğu kadar çok hisseyi millete kakalayarak bedelliye sokmak ve parayı götürmek. Hisse bedeli 1 tl belirlemiş. Onun için dert değil 2.20 den mal satmış. Herifte mal kamyonla. Anlatmak istediğimi anlamayanlar varsa hâlâ borsayı bıraksın.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    artik sana hak veriyorum cebi...bildigin gibi yaz, amaçları millete her kademeden mal itelemek belliki...

Sayfa 465/682 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •