Sayfa 465/964 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. 1 lotunuz olsa bile MUNFERIT SORUMLULUK DAVASI BAL GIBI ACILIR. ACIMAK YOK ARTIK. YILLARIMIZ GITTI. BIZI MAF ETTILER. ARTIK SIRA BIZDE

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ben dün şirketi aradım biraz içimi rahatlatacak birşey çıkarmı diye, ama anladığım kadarıyla çokta umurlarında değil,nasıl olsa kimse bizden birşey alamaz yolumuzu çizmişiz gerisine koy gitsin düşüncesindeler, fesih davasını çekmemiz için bizleri kandırdıkları ortada,
    Son düzenleme : santai07; 10-01-2018 saat: 17:10. Sebep: yeni

3. Aynı soruları sorduk gruptan atıldım. Eee noldu . 28 eylülde fesih davası düştü 4 ay bitti hani banka ile anlama? Hani kredi . Beni gerçekten bilerek kandıranlara hakkımı helal etmiyorum. Zaten bu işi bıraktım. Hani GK da Z.T hayranları video paylaşıyorlardı. Ne oldu noldu sonuç kandırıldım. Hayat böyle bir şey demekki. 4 yıl çağrı çağrı diye bekledik. Şimdide bürüt takas yok Ariel l le görüşüyoruz vs vs hikayeleri. Sorumluları kim ben miyim. Doğru biziz saf olmayacaksın . Yazık çok yazık..

Birileri hala z.t hayranı herhalde türküler mürküler paylaşıyor eee sonuç sıfır.

4.  Alıntı Originally Posted by selamunaleykum Yazıyı Oku
    Zeynep tumer elbette yeni geldi yonetime , kardesinin kotu yonetiminden kaynaklanan sorunlari halletmeye calisiyor. Saygi duyuyoruz. Fakat daha oncede belirttim. Zeynep hanimda bilancolardan goruldugu uzere sirketten borc almis . Babasida , kardeside, eşide almis. Bu borclar 100 milyon tlye yaklasti belkide gecti faiziyle. Anca 15 milyon tl lik kismini odediler , kap haberlerinde okuduk. Lakin odediler mi ? Makbuz falan gormedik? Nasil odediler? Bilmiyoruz. O kadar hesaplar blokeliyken borclardan dolayi. Ama biz fesih davasini geri cektik. Kac ay oldu hala bi olumlu ciddi manada olumlu bi haber goremedik. Neymis? Personel alacaklari odenmis neymis vergiler odenmis neymis dogalgaz odenmis neymis elektrik odenmis vs vs. Ebe kardesim ebe kardesim ben hala anlayamadim. Sanki bunlari odemezse zaten calisanlar isi birakir, dogalgaz odemezse oteller nasil isinacak yemekler nasil pisecek? Ebe zeynep abla ebe zeynep abla sen bana areal bank borcu noldu onu acikls kapta. Sen bana guven varlik haciz koymus borcun var onu acikla , fidabank tan bahset. Yooooookkkk eger canlari is yapmak istemiyosa sunu bilsinler. Zeynepte kardeside coluk cocuk sahibi. Ben bu hissede yillardir surunuyorum. Oda anne...anlamasi lazim... ben cocugumun yuzune bakamiyorum. Ogretmenim 10 yillik birikimimi bu kagida yatirdim.... coluk cocugumun yuzune bakamiyorum. Arabami sattim. Esim le hergun kavga edip ayrilma noktasina geldim. Ben bu ketvansaray holdinge guvendim yatirim yaptim. Sucum bu. 7 guzelim oteli var dedim. Tekstil fabrikalari var dedim. Peki noldu? Gozaltina kadar dusurup, ocagimiza incir agaci diktiler. Tamam selim denen patronu gectim artik ama zeynep hanim mutlaka bu isi cozmeli. Zeynep haniminda bildigim kadar cocuklari var. Yahu maf ettiler beni. Oglum biz niye boyleyiz baba diyor? Herkesin iyi kotu bi arabasi evi var biz niye boyle yasiyoruz diyor. Zehir zikkim olsun ....baska bisey demiyorum..

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    resmen milletin hayatıyla oynuyorlar, ya bir çıksın sayın hanımefendi aylık masrafını bir yazsın çoluk çocuk ne yerler ne içerler, çocukların eğitim parası orda burda gezmeler, ss nin hayatı kendi özel harcamaları falan filan bir saysınlar görelim bakalım asgari maaşla çalışan bir yatırımcının haliyle aradaki farkı, yada emekliliğini buna yatırmış bir garibanın, yada bir emekçinin bütün varlığını ss nin oyunlarına kaptırdığını, bir insan kendisi için istediğini başkası içinde niyet etmiyorsa ondan hayr beklenemz zaten, yıllardır milleti ezmişler süründürmüşler üç kuruşa mahkum etmişler, bunun hesabı her yerde çıkar sorarlar, gram inançları varsa mahşer gününden korkar kul hakkı yemezler

5.  Alıntı Originally Posted by sdksmr19 Yazıyı Oku
    Aynı soruları sorduk gruptan atıldım. Eee noldu . 28 eylülde fesih davası düştü 4 ay bitti hani banka ile anlama? Hani kredi . Beni gerçekten bilerek kandıranlara hakkımı helal etmiyorum. Zaten bu işi bıraktım. Hani GK da Z.T hayranları video paylaşıyorlardı. Ne oldu noldu sonuç kandırıldım. Hayat böyle bir şey demekki. 4 yıl çağrı çağrı diye bekledik. Şimdide bürüt takas yok Ariel l le görüşüyoruz vs vs hikayeleri. Sorumluları kim ben miyim. Doğru biziz saf olmayacaksın . Yazık çok yazık..

Birileri hala z.t hayranı herhalde türküler mürküler paylaşıyor eee sonuç sıfır.
    haklısınız ya hanımefendi kandırdı herkesi, yada o arkadaşlar kandırdı bizi ikisinden biri

6. 30 Eylül 2017 tarihi itibariyle faktoring ve finansal kiralama borçları ile diğer finansal borçlar hariç finansal borçların detayı aşağıdaki gibidir;

Banka Döviz Cinsi Yabancı Para Tutarı TL Tutarı Faiz Oranı
    AAREAL Bank AG (*) EUR 53,900,148 225,970,980 4.95%
    Landensbank (*) EUR 1,939,424 8,130,842 6.06%
    Akbank T.A.Ş. (*) USD 9,345,655 33,196,700 %7-%8
    Denizbank A.Ş. TL 4,914 4,914 17.45%
    Denizbank A.Ş. EUR 11,181,667 46,877,690 %6-%10
    Güven Varlık Yönetim A.Ş. (*) EUR 11,491,935 48,178,790 8.93%
    Türkiye İş Bankası A.Ş. EUR 65,507 274,633 4.70%
    Türkiye İş Bankası A.Ş. (*) EUR 184,038 771,560 4.70%
    Yapı Kredi Bankası A.Ş. USD 5,001,136 17,764,536 %6-%8
    Mega Varlık Yönetim A.Ş. (*) TL 15,472,449 15,472,449 Belirsiz
    Mega Varlık Yönetim A.Ş. (*) EUR 1,104,261 4,629,505 Belirsiz
    Mega Varlık Yönetim A.Ş. (*) EUR 1,760,000 7,378,624 Belirsiz
    Mega Varlık Yönetim A.Ş. (*) USD 2,088,568 7,418,801 Belirsiz
    Mega Varlık Yönetim A.Ş. (*) TL 1,400,000 1,400,000 Belirsiz
    417,470,024
    yeni yönetim bu krediler ne icin cekildi? bu krediler nerelerde kullanıldı? bu cekilen kredilerle holdinge varlık alı mı yapıldı mı? yapıldı ise hangi varlıklar alındı? holding varlıkları teminat verilerek cekilen bu krediler nereye gitti buhar mı oldu 79 milyon euro, 17 milyon dolares) tl yi saymıyorum bile nerde bu paralar ? borc ödedik demeyin borc ödenmemiş gözüküyo varlık alımı yaptık demeyin öyle bir alımda gözük müyor ee bu paralar nerde? şişli arazi satısından gelen 11 milyon dolar buna dahil bile değil yeni öz yönetim) y.t.d varmı bir cevabınız) hayır bilelim nasıl ve ne icin holding bu kadar borclanmış ve icralar birbirini takip ediyor) y.t.d

7. pisliğinizi ky cekecek kaymağı ailecek yiyeceksiniz yok öyle yağma) y.t.d

8. bunlara acımayacaktık, devam edip şayet sonuç alabilseydik bugünden daha iyi olurdu, ne var ne yok sattır borçları öde, elbette kalan 35 kuruştan daha değerli olurdu, bakın martı grubuna , en iyi oteli kemerdedir, laranın çeyreği etmez, gerisini siz düşünün artık

Sayfa 465/964 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •