Sayfa 465/1000 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565965 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: Mevduat Cafe

1. Bak bak bak
    Rusyada bozulmuş bize, akdenizi karıştırmayın diyor Türkiyeye
    https://tr.sputniknews.com/rusya/201...URL_shortening

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Sizinki mesleki körlüktendir ustadim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bende kısmî duyma kaybı var ama görmede sıkıntı başlamıştır yaş itibariyle

O yuzden kendi isinizi kendiniz yapiniz, elbette bono da yuzde 10 stopaj olur
    yuzde sifir stopaj eurobond da var belki onda da yuzde 10 a cekildi stopaj..

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    yaw bu MT 'ler hadi işten anlamıyor da kaç senede hiç bir şey öğrenemiyorlar mı şimdi özür diliyor %10 stopaj diye bende sasırmıştım
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Yazlik olayi dediginiz gibi, bizim tarafta gecen pazar yonetim toplantisi oldu ama katilim saglandi bir kisim da vekil olarak katildi. havuz cok kalabalik degil komsulardan gelmeyenler var...

Alıntı Originally Posted by Novartis Yazıyı Oku
    yazlıklarda da doluluk çok az...nedendir bilemiyorum site sakinleri işe güce ara verip tatil için yazlığına bile gelmemiş... sizlerin yöresel olarak gözlemleri nasıl?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Eğer faiz indirimi keskin olursa ki olacak gibi, dolar nasıl tutulacak? Buranın gediklisi olan üstadlara sormak istiyorum, vadelide durmayı mı yoksa döviz pozisyonunu arttırmayı mı tercih edeceksiniz?
    Esra hanim
    Bu soru cok yonlu bir soru
    Nasil bir yatirimcisiniz bunu bilmek lazim
    Al sat isi huner ister bilgi ister
    Ben vade orani 15 e kadar vadelide kalacagim. Bakin cok onemli bir cumle kuracagim iyi anlayin
    Dolarin kaca ciktigi yada indigi onemsizdir
    Onemli olan in ciklari yakalayip dolar miktarinizi arttirabilmektir.
    Suan 10 kisiden 9 u bu yonteme girip zarar ediyor. Cunku bilgi birikimi olmadan sizin gibi buradaki yorumlardan etkilenerek alip satiyor.
    Burada herkes istedigini soyler. Bunlara dikkat etmek lazim

Yani x kisisinin dolari varsa burada dolar cikacak yorumu yapar. Tl de ise ve vadelerin dusecegine inaniyorsa dolar inecek derler...

Illa dolara girecegim derseniz bir defa kademe nasil yapilir mutlaka ogrenin. Yoksa 1 yil bekleyenler kervanina katilirsiniz...ben olsam altina girerdim.syg
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

6.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Eğer faiz indirimi keskin olursa ki olacak gibi, dolar nasıl tutulacak? Buranın gediklisi olan üstadlara sormak istiyorum, vadelide durmayı mı yoksa döviz pozisyonunu arttırmayı mı tercih edeceksiniz?
    Doların çok düşük olması tercih edilmiyor mevcut durumda faiz düşük olsun isteniyor ama. Faiz düşük olursa neler olur tahmin etmek gerekiyor sadece

7. Yüksek dolar=Yüksek enflasyon.
    O zaman tek haneye nasıl düşecek enflasyon?
    Hazine Bakanı Eylül Ekimde tek haneli enflasyon olacak diyor, yüksek dolarla bu mümkün olmazki.

8.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Fed kurtaracak diye tahmin ediyorlar bizimkiler.

Sayfa 465/1000 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •