Sayfa 465/800 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon
Arama sonucu : 6397 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Murat1574 Yazıyı Oku
    Kabaca 300bin kaldı.muhtemelen satışa devam ederse çarşamba biter.
    Kardeş neyin kafasını yaşıyorsun. Adamın satışları bitti. Bilip bilmeden Bilgi paylaşma.
    YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Kardeş neyin kafasını yaşıyorsun. Adamın satışları bitti. Bilip bilmeden Bilgi paylaşma.
    YTD
    Abi be, Biraz ağır olmadı mı...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

3. şöyle açıklayalımda bilgi karışmasın

ayhan abi şirketin %5 hissesine sahip olduğunu bildirdi ve alırkende hep denizden aldı

sonra satmaya başladı ve yine hep denizden satış geldi %5 hisse 500 bin lot yapar ve dün itibariyle 500 bin satış tamamlandı

denizde geriye kalan başka yatırımcıların belkide yüzlerce ky nın hissesi hatta patronun bile heabı vardır denizde bir miktar

speğin zaten var her aracı kurumda hesabı denizden artık başka satış gelmez ky haricinde

birde t2 takas nedeniyle denizden yapılan satışlar bakalım gerçekten denizden mi düşecek p.tesi ve salı t2 takasta belli olur

4. ayhan abi %5 hisseye sahip olacak kadar aldıysa belliki şirketi de patronuda iyi tanıyor

%5 hisse alan biri durduk yere elini sıfırlamaz ya izini kaybettirmek için yaptı

bunun kolayı var açarsın eşe dosta hesap onlara aldırırsın böylece mkk kayıtta ismin geçmez hiç

benim gibi ky birinin 4 ayrı aracı kurumda hesabı varsa speğin patronun kaç yerde hesabı olduğunu siz düşünün sanmayınki patron sadece garanti ve iş yatırımda lotu var

nasıl patron kendi değilde eşe dosta aldırıyorsa ve o lotlarla kağıda baskı kuruyorsa bunu diğer büyük oyuncularda spekte yapar

patron her alım satımda kap'a bildirmek zorunda ama eş dostta öyle bir dert yok

bizde hiç dert yok su akar yolunu bulur ve bulacakta diyoruz ve bekliyoruz

patron istediği kadar sağ cep sol cep yapsın dursun biz burdayız

haa bu arada tabi bizde boş durmuyoruz bizde ufak ufak lot alıyoruz istontolu hemde

5.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Abi be, Biraz ağır olmadı mı...
    Hala 300 bini var diyor Bilgi kirliliğine gerek yok. Lot lot takip ediyoruz. İyi pazarlar herkese YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Hala 300 bini var diyor Bilgi kirliliğine gerek yok. Lot lot takip ediyoruz. İyi pazarlar herkese YTD
    Deniz bu malları almasaydı, çoktan aşağılara salınırdı diye düşünüyorum. Tahtaya çok kıyak yapmış oldu bence...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

7. spek bozuntusu yarın temettüler yatıyor biliyorsun değilmi

hisse alımı olarak sana geri dönecek o paralar ve o lotlar paketleniyor

sende baskı kur lot alacağım diye

8. Akşam pastası

Sayfa 465/800 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz