Sayfa 466/1000 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566966 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: Vıop XLI

1.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku

son durumda 21.nisan başlayan düzeltme hareketi 5.haftasında ömrümü tamamlamış ve yön tekrar yukarıya işaret eder hale gelmiş gibi gözükmekte, aylık ortalamanın kararlı biçimde kırılması long iştahına delalet ediyor..

25-26 mayıs itibariyle yeşil ortalamayı yukarı geçerek düzeltmenin sona erdiğini ilan eden 30-endeks son 5 seansta yüzde 8 artı yazdı ve dün de tarihi zirvenin üstüne atmayı başardı.. tarihi zirveleri geçtikten sonra yüzde 10+ daha yazması adettendir, son zirve 2860- 2870 önümüzdeki bir kaç gündeki geri çekilmelerde destek olarak çalışmalı- bu seviyeyi trailing stop noktası olarak izliyorum

short tuşu sökülü halde, kısmi kar al- aşağıdan yerine koymaya bak minvalinde devam etmeli.. bugün için favorim bankalar- akbnk ve ykbnk.. garan bu ikisine göre daha pahalı değerleme açısından f/dd, isctr ise çözemiyorum sıkıntısı nedir çocuğun ?

2. G20 den düşüp 23. Sıradayız . Dünya 20 den büyüktür lafını çok yakında duymaya başlarız. Defolup gidin artık yahu..
    Türkiye İran olur mu diyorduk adamlar bizi geçti.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. >>>>

https://www.patronlardunyasi.com/hab...ediyor-/265181

...

"Tekrar, aktif siyaset sahnesine dönmeye pek hevesli olan saray destekçisi Tansu Çiller, yakın çevresi ile sohbetlerinde şöyle diyormuş:

“Ekonomi konusunda dümenin arkasında ben varım. Maliye Bakanı Nureddin Nebati sık sık beni ziyaret ediyor ve fikirlerimi alıyor. Ankara’da ekonomi kurmaylarıyla yapılan toplantılara da katılıyorum.”

...
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Ereğli günlükte ters omuz ve baş mı oluşturmuş? Bir omuz daha yaparsa 32.50 si var gibi.. Teknikten anlamam teknik anlayanlar bi bakarsa sevinirim.

5.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    G20 den düşüp 23. Sıradayız . Dünya 20 den büyüktür lafını çok yakında duymaya başlarız. Defolup gidin artık yahu..
    Türkiye İran olur mu diyorduk adamlar bizi geçti.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu kan emiciler milletin sırtına yapıştı inmek bilmiyor...
    Sandık geldiğinde öyle bir hezimet yaşayacaklar ki en çok bunlara oy verenler şaşıracak..
    Ülke yangın yeri gündem bir kaç yıl önce her gün değişirdi şimdi saatlik değişiyor...Mahvettiler ülkeyi kifayetsizler

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    >>>>

...

"Tekrar, aktif siyaset sahnesine dönmeye pek hevesli olan saray destekçisi Tansu Çiller, yakın çevresi ile sohbetlerinde şöyle diyormuş:

“Ekonomi konusunda dümenin arkasında ben varım. Maliye Bakanı Nureddin Nebati sık sık beni ziyaret ediyor ve fikirlerimi alıyor. Ankara’da ekonomi kurmaylarıyla yapılan toplantılara da katılıyorum.”

...
    60 yaş üstü yasaklanması gerekiyor.

Gerçekten inanilir gibi değil.

gunaydın tehlıkeli bir gun bence..flat oldum...bugün 3000 altı ve ustü olarak bakacağım....özellikle kerem abi ve clark hocamdan yorum beklıorum...

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    >>>>

...

“Ekonomi konusunda dümenin arkasında ben varım. Maliye Bakanı Nureddin Nebati sık sık beni ziyaret ediyor ve fikirlerimi alıyor. Ankara’da ekonomi kurmaylarıyla yapılan toplantılara da katılıyorum.â€

...
    haklı olabilir, özellikle Berat Albayrak dönemi ve Nebati dönemi uygulanan politikalar Çiller dönemine oldukça benziyor. Çiller dönemi nasıl ekonomik gelişmeler oldu arşivlerden okunabilir.
    https://tr.wikipedia.org/wiki/5_Nisa...%C3%B6neliktir.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 466/1000 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •