Sayfa 469/648 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon
Arama sonucu : 5184 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Özetle:Mesut /irfan/sosa olmadan başımızda formsuz vasat oyun becerisi oyuna dokunma yeteneği olmayan bir hocaya Var daki sahadaki tüm hakemlere rağmen
    Müthiş süper olan takımlarla aynı puandayız
    Ben Mesut sosa hazır irfan Pelkas gustavo 2 haftaya hazır
    Erol a Var a rağmen ligin götüreceğiz diyorum
    Ama en kötü halimiz ile Ozan ın golü verilse yine bunca eksik hocasız halimize rağmen liderlik unutmayalım
    Hakkımızı yiyenlerin çoluk çocuğundan çıksın inşallah

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sen en kariyerli 10 numarayı transfer et, sonra onu Erol'a emanet et... Yazık valla... Bu kadar geniş kadro var hala dan dun top oynuyoruz. Neden? Çünkü hoca yok, taktik yok, oyun planı yok...

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    maçı falan s. et , herşeyi komple unut, yaşanmamış varsay..
    hocam çık ve anlat lütfen, mert hakanda senin görüp bizim göremediğimiz şey ne..
    boşver tekniği taktiği , çık ve buna cevap ver..
    thiam ı neden 90 dakika yanında tuttun, samatta sinan bunlara falan girmiyorum..
    sadece bu sorunun cevabını ver yeterli..
    takımı hocası şampiyon yapar, biz hocayı şampiyon yapalım diye uğraşırız mk..!
    bizdeki konfora bak..
    Savas Erol hususunda haklisin yalniz ofsayt bana gore degil gibi cunku tam cizgideydi. Yoruma acik. O gol niye verilmez.

Esas olay baskanin Ali Koc olmasi. Basarili olursa siyasi otoriteye karsi aday olacagi gercegi. O bakimdan sittin sene Ali Koc baskan oldugu muddetce sampiyonluk gelmez. Son haftaya kadar kovalar hisse 100 de olur 200 de onlar ayri konu.

Bu arada Bjk ve Gsray da gecen hafta sali carsambadan pozlari acmistim. Yarinki duruma yada sali ikisini satip Fener gerilerse ona girme dusuncem vqr. Gerilemesse Asels aklimda bir iki haftalik vade icin. Bakalim hayirlisi. Can skacak fazlada bi durum yok. Lig sonuna cok var. uc takiminda potada olmasi spor hisselerini diri tutar.

3.  Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Yarın düşerse tamamen tahtacı işi derim nasıl 5 maç kazanınca düşürdüyseler
    Bjk 2 maç puan kaybetti banamısın demedi
    Fb derbi kaybetmesine rağmen 6 puanlık bir maçını oynamış oldu daha bjk/gs maçı var bjk/fb maçı var ts/fb ts/gs o yüzden küçük takımlara yakışmayanlar ligi götürecektir
    48/48/48 olan bir puan durumunda
    Sosa Mesut dönmüş İran Pelkas tissrand hazırlanmış bir fb yi düşürürse ancak oyun düşürür

Bu hafta basinda dedigim olaya deginmissin. Besiktas kaybediyir hisse dib 4 tl. Gsray da keza 3.75. Fener Mesuta imza attiriyor hisse dusuyor. Yeniyir yine dusuyor.

Demekki bir is var gecen hafta icin. Ozel Savas in da bu konuda dikkatini cektim forumda. Sali gunu dibi goruruz muhtemelen. Gsray ve bjkas beklentim uzerinde prim yaparsa sali poz acarim geri burada.

4.  Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Özetle:Mesut /irfan/sosa olmadan başımızda formsuz vasat oyun becerisi oyuna dokunma yeteneği olmayan bir hocaya Var daki sahadaki tüm hakemlere rağmen
    Müthiş süper olan takımlarla aynı puandayız
    Ben Mesut sosa hazır irfan Pelkas gustavo 2 haftaya hazır
    Erol a Var a rağmen ligin götüreceğiz diyorum
    Ama en kötü halimiz ile Ozan ın golü verilse yine bunca eksik hocasız halimize rağmen liderlik unutmayalım
    Hakkımızı yiyenlerin çoluk çocuğundan çıksın inşallah

Ofsayttan sayilmayan gol verilse Gsraya penalti verilirdi yine yenilirdi Fener. Gecen haftada dedigim gibi Fener yenseydi benim icin buyuk supriz olacakti. Hersey kafamdaki plana gore milim sasmadan gerceklesti ne yazikki.

5. Haftaarasi lig yok kupa var.Basaksehir in basinda Aykut ve tek ümidi Ziraat kupası var.Orda da bir terslik olursa üst üste gelmiş olacak..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Ofsayttan sayilmayan gol verilse Gsraya penalti verilirdi yine yenilirdi Fener. Gecen haftada dedigim gibi Fener yenseydi benim icin buyuk supriz olacakti. Hersey kafamdaki plana gore milim sasmadan gerceklesti ne yazikki.
    fener gitmeden hiçbirisi gitmiyor, 36.20 den destek attık bakalım ne olacak..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

7.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    fener gitmeden hiçbirisi gitmiyor, 36.20 den destek attık bakalım ne olacak..
    Sali yi beklesen iyiydi ustadim.

Gsray guzel acti gerci ama sonra bi miktar satis yedi. 4 uzeri atabilirse 4,5 lari hedefleriz orada.

8.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Sali yi beklesen iyiydi ustadim.

Gsray guzel acti gerci ama sonra bi miktar satis yedi. 4 uzeri atabilirse 4,5 lari hedefleriz orada.
    Besiktas ta 4 mil lot mal cikimi oldu bugun. Bedelli tarzi bi habermi var acaba demeden duramiyor insan. Insallah yaniliyoruzdur.

Sayfa 469/648 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •