Sayfa 47/205 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1638 madde; 369 - 376 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

Alıntı Originally Posted by Majesteleri. Yazıyı Oku
    Hisse de esas satis belkide simdi baslayacak .. 1.49 u kafalara islediler orayi gordu dedirtip 1.10 lardan 1 lerden 90 kuruslardan 80 kuruslardan cok dustu daha gecen gun 1.49 gordu diye düşündürtüp millete vermezler umarim.. bes para etmez karakteri varmis 1.49 niree 1.13 niree ayni gun.. yazik... yazdiklarim asla yatirim tawsiyesi degildir
    Haklısın mantıklı umarım olmaz yazık gunah tahtaların bır cogu öyle

2. teorik eşleşme simdilik 1.07

Lenovo A7000-a cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. t. eşleşme fiyatı 1.06

4. Koy götüne girsin formasyonu var..

5.  Alıntı Originally Posted by Samsunlu Yazıyı Oku
    Taban bozulmadığına göre yarın sabah eksi açılış yapması sürpriz olmaz... Eğer patron sabah satış yaptım diye bir açıklama gönderirse ygyo gibi soluksuz da düşebilir...
     Alıntı Originally Posted by borsakurdu20 Yazıyı Oku
    KY yi soymak için tahtanin à. Kodular

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by Majesteleri. Yazıyı Oku
    Hisse de esas satis belkide simdi baslayacak .. 1.49 u kafalara islediler orayi gordu dedirtip 1.10 lardan 1 lerden 90 kuruslardan 80 kuruslardan cok dustu daha gecen gun 1.49 gordu diye düşündürtüp millete vermezler umarim.. bes para etmez karakteri varmis 1.49 niree 1.13 niree ayni gun.. yazik... yazdiklarim asla yatirim tawsiyesi degildir
    Bu yorumlar çok hoşuma gitti, sabah sabah güldüm
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

6.  Alıntı Originally Posted by YASAKLIBOR Yazıyı Oku
    Sayın tahta sahibi, tahtada KY kalmamış, dolayısıyla sattırmak için uğraşmak zaman kaybı. Bence aşağı bas, panik yapan büyükler olabilir. Belki onların elindeki hisseleri kaparsın ha

Set, Blok, Smaççç...
     Alıntı Originally Posted by YASAKLIBOR Yazıyı Oku
    N'oldu mal düşmüyor mu güzelim. Sür eşşeği malum seviyeyeee.....
     Alıntı Originally Posted by YASAKLIBOR Yazıyı Oku
    Hala mal gelmiyor. Aşağı, aşağı....
    Bu kadar tırmaladın hala mal gelmiyor ya, burada yazsan/yazdırsan da sonuç alamazsın. Dürüst olmayı denesen keşke, senin için bu sıfatı kullanırken bile komik kaçtı....

İnşallah SPK bütün personelini yakalar da aklın başına gelir. Çok eskiden bir İtalyan mafya babası, o kadar adam öldürmekten yırtmış ama evinin bodrumundaki mobilyaları sattığını vergi dairesine bildirmemiş ve vergi kaçırmış. Adamı kodese tıktılar.

Manipülasyon bu ülkede en büyük suçlardan biri, tam kodeslik. Ayrıca bu dünya geçici ve Dünyada Galip Ahirette Malup olmak da var işin içinde BDGAM olmak da var, anlayabilirsen...
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

7.  Alıntı Originally Posted by YASAKLIBOR Yazıyı Oku
    Bu yorumlar çok hoşuma gitti, sabah sabah güldüm
    Ne var benim yazdığım yorumda arkadaş... Tahtada Açığa satış ve kredili işlemlerin yasaklanması konusu açıldı... Aynı durumda olan hisselerin artı açılış yaptığından bahsedildi... Ben de konuyla ilgili düşünce mi yazdım... Ne oldu tavan mı oldu da boş boş konuşuyorsun

Sayfa 47/205 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •