Onemli Gunler Banner
Sayfa 47/965 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon
Arama sonucu : 7716 madde; 369 - 376 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilmek değil, yapmaktır hayatı değiştiren!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,504
     Alıntı Originally Posted by productivity Yazıyı Oku

Tam yağlı sütler, dilimli kaşarlar normal fiyatında. Yarım yağlıda indirim var ancak daha önce de bu fiyatlarda gördüm hatta yakın zamanda 1,90 liraya alabilmiştim A101'den. Öte yandan diğer markalarda da fiyat düşüşleri mevcut.

Syg.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

sütü kasaptan alıyorum. günlük geliyor saati belli gidip alıyorum. onunla yoğurt yapıyoruz. ayrıca peynir yapmayı da denedik güzel oldu.
    tereyağını yapan köylüden alıyorum. keza peynirleri de aynı şekilde. işin özü günlük tükettiğim özellikle kahvaltılıkları kimyasal işlem görmeden almaya çalışıyorum.
    neden elimde elimde pınar var derseniz bende bilmiyorum

Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    sütü kasaptan alıyorum. günlük geliyor saati belli gidip alıyorum. onunla yoğurt yapıyoruz. ayrıca peynir yapmayı da denedik güzel oldu.
    tereyağını yapan köylüden alıyorum. keza peynirleri de aynı şekilde. işin özü günlük tükettiğim özellikle kahvaltılıkları kimyasal işlem görmeden almaya çalışıyorum.
    Vallahi sizinki en iyisi organikse organik, sağlıklıysa sağlıklı.. Bende olabildiğince organik ve sağlıklı alışveriş yapmaya calışıyorum ama daha imalata geçemedik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,504
     Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    Ben dudu amcada var diye almıştım ilkin, yaş tahtaya basmaz bu adam dedim. Sonraları bende bağımlılık yaptı hem hisse hem de ürünler. Yuvarlanıp gidiyoruz işte şimdi

Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    Ben dudu amcada var diye almıştım ilkin, yaş tahtaya basmaz bu adam dedim. Sonraları bende bağımlılık yaptı hem hisse hem de ürünler. Yuvarlanıp gidiyoruz işte şimdi
    Aynen Sn. Dudu temettü yatırımcılığı ve sabır konusunda benimde taktir ettiğim kişilerin başında gelir ;)

Carrefoura alış veriş için geldim pınar taze kaşar 11.90 (700gr)
    Tereyağı 25 tl
    Süzme peynir 6 tl(500gr)
    Kaşar aldım bol miktarda tereyağı vr peynir de aldık fazladan bu boykotçular olmasaydı bu kadar süt ürünleri yemezdik komşulara ve arkadaşlara indirimden bahsettim millet peynir yesin ucuz ve kaliteli

yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,504
     Alıntı Originally Posted by mehmet16 Yazıyı Oku
    Carrefoura alış veriş için geldim pınar taze kaşar 11.90 (700gr)
    Tereyağı 25 tl
    Süzme peynir 6 tl(500gr)
    Kaşar aldım bol miktarda tereyağı vr peynir de aldık fazladan bu boykotçular olmasaydı bu kadar süt ürünleri yemezdik komşulara ve arkadaşlara indirimden bahsettim millet peynir yesin ucuz ve kaliteli

yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür yatırım tavsiyesi değildir
    Afiyet olsun, ben de bizimkilere haber verdim gitsinler markete Selim Bey'in arkasını toplamak bize kaldı işe bak

Syg.

Sayfa 47/965 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •