Onemli Gunler Banner
Sayfa 471/682 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Kar eden kimse yok görünüyor ne ilginç. Şu işteki 5 milyon kimin acaba? 200 bini ky olabilir mi?

2. Neyse, herkese iyi bayramlar diliyorum. Ölmez kalırsak bayramdan sonra bakarız. İşlem yapmıyorum, kendi ne yapacaksa yapsın da görelim. Kalın sağlıcakla.

3.  Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    Kar eden kimse yok görünüyor ne ilginç. Şu işteki 5 milyon kimin acaba? 200 bini ky olabilir mi?
    3300 ü benim.

4. Merak ettigim 6-7 tl maliyeti olan varmı forumda acaba. Aslında 7 tl maliyeti olan azdır diye düşünüyorum keza bu hisse bağıra bağıra düşeceğini söylemiş. 1.50 den 8 tl ye çıkan hisseyi hiç bir ky elinde tutmaz. Ky nin çoğu 3-4 tl de çıkmıştır. Yani enteresan bir pozisyon aslında. Galip belki o kadar da kar etmemiş olabilir bu işten.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İs yatirimdaki galibin mali, ak garanti ziraat bunlar metrodan dağıttığı kendi malları , bunlar üzerinden ky ya veriyor.

6. Yav insan bi numaradan olsada yüzde 4-5 yukarı yapar adam tam kurt kapanı kurmuş hissede. Kim alır aga senin hisseni böyle yatayda be. Neyse alım yspmadan bekliyoruz. Ya çıkarsın yukarı ya da 1.80 ne kadar alım yapmam aga duy beni bizde sabır ve parada var.

7.  Alıntı Originally Posted by cebi Yazıyı Oku
    Yav insan bi numaradan olsada yüzde 4-5 yukarı yapar adam tam kurt kapanı kurmuş hissede. Kim alır aga senin hisseni böyle yatayda be. Neyse alım yspmadan bekliyoruz. Ya çıkarsın yukarı ya da 1.80 ne kadar alım yapmam aga duy beni bizde sabır ve parada var.

cebi sen 1.80 inecek gibi diyosun. Şimdi satıp 1.80 den almayı neden düşünmüyorsun. Merak ettim sadece yanlış anlama

8.  Alıntı Originally Posted by Excas Yazıyı Oku
    cebi sen 1.80 inecek gibi diyosun. Şimdi satıp 1.80 den almayı neden düşünmüyorsun. Merak ettim sadece yanlış anlama
    Dostum 2.17 den ortalama yapmak ile 1.80 den ortalama yapmak arasında çok fark var. Ayrıca yukarı da gidebilir adamın teki gelir kaldırır tahtayı. Net değil hiç bir şey. Benim planım bu her fiyattan alım yapıcam diye bir şart yok. 2.50 de alımı kestim bekliyorum. Önce bir dip ve bedelli olayı netlessin bakalım. Sabır.

Sayfa 471/682 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •