Sayfa 472/1011 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572972 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: Viop XLVI

1. neyse gereksiz konulara girmeye gerek yok daha fazla, işimize baksak daha iyi
    30-endeks gayet sıhhatli bir up-trend tutturmuş gidiyo temmuzdan beri, nası diyo gavurlar -secular trend
    -

şimdi böyle sakin sakin yukarı yaparken bi noktada satış ağır basacak ve aşağı boşalacak, alt trend bandına kadar mesela ? hiç mantıklı değil.. pek çok kağıtta böyle gidişler, bi noktada yukarı yönlü sert fulelere dönüştü.. benzer bi hareket bekliyorum, yani kabaca kanal üst direnci 5900- 6000 bölgesinin yukarı kopartmak suretiyle 7300- 7500 dolaylarına hızlı bir koşu

2. Seçim iyice yaklaştı. Seçime yakın bankadaki TL cinsi likidite dövize gidebilir mi olası böyle bir senaryoyu kaldıracak likidite var mı.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Eyt ile piyasaya girecek 250 milyar para var. Bunun gidebileceği yerler ikinci el araba, beyaz eşya, mobilya ve altın dolar Euro gibi yerlere gidecek ağırlıklı. Bundan olumlu etkilenecek şirketler olacak.
    Yaw abim verecekleri 3 5 bin TL peynir olmus 140tl nereye gidecek başka..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Az bulunan ilaçlara ihracat yasağı gelmiş. Borsada bulunan ilaç şirketleri taban olur mu?
    Valla gözüm kasintidan kizarmisti,bi basit damla aldim onceden dokanmiyordu şimdi koydu desem ağır olmaz 40tl
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Gübre kokan varsa organik köy işidir tabii ki adamın saklayacagi bir mağara da olması lazim

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hani keçi peyniri çok kokar derler ya, hah işte o keçinin sidiği süte karıştığı için oluyor. onun sebebi de keçi değil , keçiden sütü emen peynir yapıcı yurt paydaşları.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6. [QUOTE=Lucky Player;6238717]hani keçi peyniri çok kokar derler ya, hah işte o keçinin sidiği süte karıştığı için oluyor. onun sebebi de keçi değil , keçiden sütü emen peynir yapıcı yurt

Keçinin sildiği süte sağım esnasında teknik olarak karışmaz..
    Ama tomurcukları dökülür...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Yaw abim verecekleri 3 5 bin TL peynir olmus 140tl nereye gidecek başka..
    Emekli ikramiyesinden bahsediyorum kıdem tazminatından bahsediyorum.

Sayfa 472/1011 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •