Sayfa 473/1030 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Dolar :6.09 an itibariyle

Mevduatçılar ;bir iki puan faiz puanı düşüşünü kafanıza çok takmayın ..Doların düşmesi ve mevduat faizlerinin bir süre zirveden aşağı olması çok normal ..

Bu süreçte TL de olan ,dolar poz taşıyana göre daha çok kazanacaktır ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. SON DAKİKA HABERİ: ABD Başkanı Donald Trump BM Güvenlik Konseyi'nde konuşuyor. Güvenlik Konseyi'nden İdlib mutabakatıyla ilgili de konuşan Trum, "Çözümden dolayı Türkiye'ye teşekkür ediyorum" dedi.

Bu bile doların ateşine su taşıyorsa ,papaz eve dönünce ne olacak acaba ?

Bir kaç tweet ile dolar aşırı yükseldi böylede düşerse sasırmam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. geçen hafta bir arkadaşım faizlerden laf açıldı. dedi abi aramızda kalsın 28 k param var babama verdim gitti 49 günlüğüne yüzde 10 dan bir devlet bankası adını demeyeceğim adam demişki normalde yüzde 7 faizler yüzde 10 dan bağlatmış. dedim git paranı çek en kötü ..... bankasına koy yüzde 22,50 babası yok ben güvenmiyorum o bankaya demiş gitmiş başka bir bankaya büyük bir banakay 32 günlüktten 17,50 dan koymuş. bankalar mümkün değil zarar yazmaz. yani bunun gibi onbinlerce hesap vardır. yüzde 10-20 den koyarlar. yüzde 7 mişte kıyak geçiyor bak hele sen ...

4. İş Bankası genel müdürü, Adnan Bali: Bu kur Türk halkının şımarmış yaşamını tamir etmelidir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    geçen hafta bir arkadaşım faizlerden laf açıldı. dedi abi aramızda kalsın 28 k param var babama verdim gitti 49 günlüğüne yüzde 10 dan bir devlet bankası adını demeyeceğim adam demişki normalde yüzde 7 faizler yüzde 10 dan bağlatmış. dedim git paranı çek en kötü ..... bankasına koy yüzde 22,50 babası yok ben güvenmiyorum o bankaya demiş gitmiş başka bir bankaya büyük bir banakay 32 günlüktten 17,50 dan koymuş. bankalar mümkün değil zarar yazmaz. yani bunun gibi onbinlerce hesap vardır. yüzde 10-20 den koyarlar. yüzde 7 mişte kıyak geçiyor bak hele sen ...
    Doğru biz/piyasa buna "PAÇAL FAİZ" diyoruz..
    Boşta olan mevduatlar var tonla....
    Sizin babanız gibiler (Allah ömür versin) deniz de kum tanesi belki...
    Asıl büyük şirketlerin aldıkları kredilerde banka verdiği kredinin belli bir kısmını boşta (vadesiz hesapta) bırak diyor firmaya...
    Şirket de onu işletme sermayesi olarak kullanıyor...
    Bankaların paçal faizi ile spot mevduat faizleri arasında kaç puan farkdır Sn Tengri Han ? diye sorarsınız çok net bir rakam veremem...
    Tahminim 2-3-4-5 paun vardır sanırım...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    İş Bankası genel müdürü, Adnan Bali: Bu kur Türk halkının şımarmış yaşamını tamir etmelidir.
    O arkadaş ve onun gibiler, bahsettiği şımarmış yaşamlar sayesinde köşe oldular. Bi de ahlak dersi vermesinler...

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    İş Bankası genel müdürü, Adnan Bali: Bu kur Türk halkının şımarmış yaşamını tamir etmelidir.
    Halkın büyük kısmı yoksulluk sınır veya altı yaşamakta şımaran azınlıktır !

8.  Alıntı Originally Posted by Luckyboy Yazıyı Oku
    Sabah kurye geldi, burgan dijital için imzalarımi aldı, bir saatte hesap açıldı. Mailime vadesiizin ibanı geldi, telefonuma şifre.Deneme amaçlı 2000 TL gönderdim. Aktif ten beş dakikada geçti. Müşteri temsilcisi falan bu saate kadar aramadı. Tabela faizleri geçerli. 1 gün, bir ay ve 3 ay gibi vade seçenekleri var. İnternet arayüzü berbat. Geri parayı EFT yaptım, bir saat oldu geçmedi. Haa bide EFT limiti 30.000 TL gözüküyor, arttırılabiliyor mu bilmiyorum. Dağ fare doğurdu gibi...
    eft nin geçmemesi büyük sorun. parayı kaptırmayalım sonra.

Sayfa 473/1030 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •