Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 477/1014 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    eksi - sıfır faiz gm balonu oluşturmuştur sonucu çıkar !
    aynen.. matematik bir kaçınılmazlık

mevcut borç yükü- büyüme problemi- istihdam problemi bağlamında küresel faizlerin artış trendine girebileceğine dair bir umut yada senaryo öngörebiliyor musun ?? yoksa japonya'da 20 seneden fazladır süren ve avrupa'da on seneden fazladır süren trend, hakim eğilim olarak mı kalacak ? abd ekonomisi işi değiştirebilir mi diyorlardı, ama %1 yapamadan tıkandı o arkadaşlar da

majör para faizleri artamayacak durumda ise, diğer faizler (TL dahi) nasıl artış trendi oluşturabilir ? el- cevap; hiç bir faiz orta/uzun vadede artış trendi oluşturamaz.. açık ve net.. bütün faizler sıfıra yakınsamak durumunda, çünkü paradan para kazanmak kadar saçma bir şey olamaz, 21. yüzyıldayız artık, teknolojik gelişime bir bak, neymiş ? faiz mefhumu ölmüştür.. bundan sonra hep eksi faiz konuşacağız..

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    otobüste karına kızına fortcu denk gelirse alkolsüz kafayıda görürsün .

beyin..............
    Alkol almadan bu sapikligi yapan adam alkol alinca daha fazla sapiklasmaya egilim gosterir

halka acik yerlerde alkol tuketmek toplum sagligini ve toplum psikolojisini bozuyor

Amerikayi sevmem etmem ama bu konuda haklilar

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    eksi - sıfır faiz gm balonu oluşturmuştur sonucu çıkar !
    eksi faiz verilen Danimarkada insanlar parasini bankada tutmak yerine ev almaya baslamis bu da ev fiyatlarini patlatmis

aynisi eksi faiz verilen bir cok ulkede olacak

TR de mevduat faizleri enflasyonun altinda kaldikca insanlar konuta yatirim yapmaya devam edecek. Sebep ayni

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    yasaklarsan olacağı bu işte

içecek adam içer. mıçarım böyle yasağa der şişeyide ordan sallar tepene.

sokakta içilmesine bende karşıyım. sahilde yasak olmamalı.
    Tenha yerdeki bir sahilde bu modellerle karşılaştığınızda başınıza herşeyin gelmesi muhtemeldir.İllaki başınıza birşey gelir demiyorum ancak yorum yapmak için eşinizle arkadaşınızla hatta tek başınıza bir denemeniz lazım.Ahmetg adres bile vermiş

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Tenha yerdeki bir sahilde bu modellerle karşılaştığınızda başınıza herşeyin gelmesi muhtemeldir.İllaki başınıza birşey gelir demiyorum ancak yorum yapmak için eşinizle arkadaşınızla hatta tek başınıza bir denemeniz lazım.Ahmetg adres bile vermiş
    halka acik yerde icki icmenin esprisi ne anlamiyorum

git evinde ic coluk cocuk olmayan yerde ic kardesim

ulu orta oyle bir sey nasil icersin? Bunu Amerikada yap 2 saniyede kelepce

Turkiyedeki ozgurluge hayranim

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    eksi faiz verilen Danimarkada insanlar parasini bankada tutmak yerine ev almaya baslamis bu da ev fiyatlarini patlatmis

aynisi eksi faiz verilen bir cok ulkede olacak

TR de mevduat faizleri enflasyonun altinda kaldikca insanlar konuta yatirim yapmaya devam edecek. Sebep ayni
    Gelişmiş birçok ülkede öyle zırt pırt imar planı değişmiyor,işler boş bulduğun yere site,gecekondu vs. yap şeklinde yürümüyor.Arz da talep de hesaplanabilir şekilde değişiyor.Muhtemelen konut fiyatları ciddi miktarda artış gösterirse imar planı yapma tarihi geldiğinde bu arzı dengelerler.Danimarka'ya öyle Suriyeli,Arap,Afrikalı akını da kolay kolay olamayacağı için evini kiraya veremeyeceği kadar bir talep kaldığında piyasa hemen dengelenir.Aynı şekilde konut fiyatlarının çok düşmesine de izin vermezler.

7. Topiği açtım..beyaz yaka için yatırım koçluğu...özellikle emlak konusunda sizlerin görüş ve yorumlarını da beklerim.

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=11719

Plajda bira yasağı Türkiye de genel bir kural değil sanırsam. İki doktor bayana Zonguldak ta bir plajda müdahale etmişler.

Mesela , yaklaşık 2 ay önce Assos da plajda , bizzat ben , yanımda ayrı ayrı şezlonglarda en az 4-5 kişi daha hatırlıyorum , buz gibi biraları yudumluyorduk. Zabıtaların geçtiğini de hatırlıyorum , kimse bir şey demedi.

Sayfa 477/1014 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •