Sayfa 477/1027 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by tunguska Yazıyı Oku
    azizim duble değil 50 şerit ,fiyatı üzerinden bile tahminler dönmüş,derlerki 200-300 tl olmalı araç başı ...
    yakışır..

ücret az yalnız bu milletin şanına yakışmaz

1000 dolar yapsınlar

hatta gönüllülerden şimdiden tahsilata başlasınlar..

2. http://www.businessht.com.tr/piyasal...z-artirmaz-ama

Goldman Sachs analistleri Merkez Bankası'nın Perşembe günü gerçekleştireceği PPK’da faizleri değiştirmemesi yönündeki görüşlerini koruduklarını ancak bankanın fonlama kompozisyonunu değiştirerek sıkılaştırmaya gidebileceğini öngörüyor. Kurum, enflasyonun piyasa beklentisine paralel gelmesi nedeniyle 7 Haziran’da faizlerde değişim beklemediğini bildirdi. Clemens Grafe, Erik Meyersson, Murat Ünür imzalı raporda şu değerlendirmeler yapıldı: "TCMB seçimler öncesinde TL volatilitesini engellemek için piyasaya müdahale edecektir. Manşet enflasyonun 3. çeyrek sonuna doğru zirve yapmasını ve yıl sonunda yüzde 13’e gerilemesini bekliyoruz. Çekirdek enflasyonun da önümüzdeki bir kaç ayda zirve yapmasını ve TL’nin forwardlardaki gibi hareket etmesi halinde kademeli olarak gerilemesini bekliyoruz."

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    operasyon yaptırmayacaksın ozaman !!

bak irlandaya kanadaya isviçreye operasyon yapabiliyormusun.. yok. veya londraya

geçin bunları.

operayon falan yok. varsada yaptırmayacaksın abicim. bu kadar basit .
    Geçen günlerde demiştim onuda REİS yanlış yapıp erken diklenmiştir, kişi başına milli geliri 20.000 dolara çıkarmadan, 30.000 dolar kişi başına gelire sahip ülkeler gibi davranmıştır, bunu sizden biri Hakan BAYRAKÇI CNN'de söyledi, yalnız KİBİR İslamda men edilmiştir , ZALİME karşı yapılanı teşvik eder

Bakın ben eğriye eğri doğruya doğru diyorum , bunu sizlerden özellikle epikurus dan da bekliyorum

4.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    yakışır..

ücret az yalnız bu milletin şanına yakışmaz

1000 dolar yapsınlar

hatta gönüllülerden şimdiden tahsilata başlasınlar..
    bizden 200-300 alırlar ama üstlenici firmaya belli bir sayı garantisi ile araç başına1000 dolar garantisi daha mantıklı olur hem para bizimmi cebimizden cıkıyor yahu.....

5. adam şaka maka engin ardıç tan alıntı koymuş..

dur ben de fıkrasını koyim bari..

birgün patronu engin ardıç'ı çağırmış odasına. engin çok fenayım, şöyle bir sihirbazlık yap da havamızı bulalım demiş.
    engin de '' bunu meslek etiğine aykırı buluyorum, yapamam patron'' demiş.
    ikisi birlikte basmışlar kahkahayı : hoh hoh hoh hoh ho hooo

6.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Geçen günlerde demiştim onuda REİS yanlış yapıp erken diklenmiştir, kişi başına milli geliri 20.000 dolara çıkarmadan, 30.000 dolar kişi başına gelire sahip ülkeler gibi davranmıştır, bunu sizden biri Hakan BAYRAKÇI CNN'de söyledi, yalnız KİBİR İslamda men edilmiştir , ZALİME karşı yapılanı teşvik eder

Bakın ben eğriye eğri doğruya doğru diyorum , bunu sizlerden özellikle epikurus dan da bekliyorum
    yanlış yapdı lafı size yakışıyormu,yanlış değilde muhtemelen etrafının onu yanlış yönlendirmesi olabilir ama ne gam efendim 20 gün sonra herşey düzelecek,refah ve bolluğa kavuşacağız. duacınızım keza bende dolar falan yok cep delik cepken delik,rica ediyorum 20. gün müjdeyi ilk bana veriniz...

7.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Evet sıklet belirlenmiştir..fazla lafa gerek yoktur..
    konuştukça insan çözüyor

ben önce acaba bizlerle kafa mı yapıyor dedim
    ama görüyorum ki gerçekten sıklet buymuş
    çok da şey etmemeli

8.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    konuştukça insan çözüyor

ben önce acaba bizlerle kafa mı yapıyor dedim
    ama görüyorum ki gerçekten sıklet buymuş
    çok da şey etmemeli
    Bana hakarete devam KK 'nın yasayla fazileri %1 sapitleyelim teklifine cevap vermeye parmaklarınız gitmiyor, çap dediğniz bu olsa gerek , sizi de ben çözüyorum, kk'nın klavyeşörü

Sayfa 477/1027 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •