Sayfa 479/991 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579979 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Diğer isimler kim

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Burada 3-5 kişi tahtadaki çapulcuların ağzı ile konuşuyorsunuz.Fazla boş konuşmayın ki ileride aynı nickle topiğe gelebilecek

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hoca Camii de burası da camii değil. Bu teknik analizi 1 saatlik coin grafiklerinde mi öğrendiniz?Bull market nedir bilirmisin?

Önceki yazdıkların ve sonuç ortada.
    Hocam gereksiz muhabbeti sevmem. 2000 den beri borsadayım. coin oynamam. çocuk değiliz, uzatmanın anlamı yok. hisseye aşık olmana gerek yok. hisse güzel patronlar üç kağıtçı. her şey ortada, dürüst olsalar zaten bilançoları son güne kadar bekletmezler, yeni iş ortaklıkları için Kap atarlar hisseyi canlı tutmak için ellerinden geleni yaparlar. 3-5 lotum da yok bu hissede, saygı çerçevesinde devam edelim.

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Patlatsana bir teknik analiz daha.Ne oldu mazotun mu bitti sesin çıkmıyor?
    Arkadaş nerden geliyorsunuz siz anlamıyorum ki, 2020 de türüyen yeni borsacılardanmısınız ?

Bist düzeltmesinde görecez merak etmeyin, evet iklii tepe yaptı geri çekildi ama bistin çıkışı ile birlikte biz de yukarı gittik bu arada ikili tepe senaryodur, sonuçta senaryo yazıyorum , bütün grafikler bütün öngörüler senaryodur unutma

4.  Alıntı Originally Posted by axiom Yazıyı Oku
    Hocam gereksiz muhabbeti sevmem. 2000 den beri borsadayım. coin oynamam. çocuk değiliz, uzatmanın anlamı yok. hisseye aşık olmana gerek yok. hisse güzel patronlar üç kağıtçı. her şey ortada, dürüst olsalar zaten bilançoları son güne kadar bekletmezler, yeni iş ortaklıkları için Kap atarlar hisseyi canlı tutmak için ellerinden geleni yaparlar. 3-5 lotum da yok bu hissede, saygı çerçevesinde devam edelim.
    Bilginiz olsun benimde mesleğim.Bu işi 22 yıla yakın profosyonel olarak yapıyorum.Ben de 1992 yılından bu yana bu işlerdeyim.Saygıyı bilgi hak eder.

Benim sizler gibi hobim değil bu iş.Lotunuz ya da miktarı ile ilgilenmiyorum ben.Saygılarımla.

O yaptığınız teknik analizler bence yanlıştı.Hissenin dağıtıldığı da yanlıştı.Bende eleştirdim.Sebepleri de yukarıda yazılarımın içinde var.

Size zahmet olacak nerelerde ne yazmışım biraz onları okuyun bence.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 05-11-2021 saat: 12:44.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bilginiz olsun benimde mesleğim.Bu işi 22 yıla yakın profosyonel olarak yapıyorum.Ben de 1992 yılından bu yana bu işlerdeyim.Saygıyı bilgi hak eder.

Benim sizler gibi hobim değil bu iş.Lotunuz ya da miktarı ile ilgilenmiyorum ben.Saygılarımla.

O yaptığınız teknik analizler bence yanlıştı.Hissenin dağıtıldığı da yanlıştı.Bende eleştirdim.Sebepleri de yukarıda yazılarımın içinde var.

Size zahmet olacak nerelerde ne yazmışım biraz onları okuyun bence.
    Hocam o gün ikili tepe vardı gördüm onu söyledim, yanlış bir şey söylemeden ikili tepe formasyonuna cuk oturuyordu.

Ayrıca sizin yazmış olduğunuz gazın mı bitti ne oldu gibi söylemler hoş olmamış bence, siz profesyonel olarak yapiyorsunuz doğrudur ben hala amatör olarak takılıyorum ve gördüğümü söyledim. bugune kadar sizin de öngörülerinizin %100 doğru cıktığı bir hisse olmamıştır sanırım. Gitmesini ben de isterim bist 1750-1800 olduğu zaman biz 40 ın üstüne cıkabilecekmiyiz ? ben onu umudu göremiyorum maalesef. Hisse yukarıya isteksiz cıkıyor ama en kücük düzeltmede gördüğünüz gibi aşağı koşuyoruz bunları da değerlendirmeniz lazım.

teşekkürler anlayışınız için

6. Bende o söylemlerim için özür dilerim.Ama bazen karşıdakini tartmak adına öyle yazmak gerekiyor.

Parsn çok farklı kulvarda farklı bir şirket ama tahtası zor.

Hayırlı bol kazançlar dilerim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bende o söylemlerim için özür dilerim.Ama bazen karşıdakini tartmak adına öyle yazmak gerekiyor.

Parsn çok farklı kulvarda farklı bir şirket ama tahtası zor.

Hayırlı bol kazançlar dilerim.
    Kulvar çok iyi katılıyorum. Şirket çok güzel ona da katılıyorum ama hakettiği değerler 50 üstü olmalıydı, Dokta 'nın performansı bile daha iyi, maalesef patronlar kabul edelim dürüst değil. hisse atıl durumda. dün %1.86 çıktı bugun -1.20 şimdilik maalesef hisse çok zor hisse evladiyelik amacım 40 üstün de satip 2022 de aselsan a geçmek tamamen, 9 aydır elimde maliyet 36 bist tarihi zirvesini yenilemek üzere ama biz hala %30 gerideyiz. derdimi anlatabildim mi bilmiyorum ama gidecek hisse tupras gibi basar gaza, bist in en kücük düzeltmesinde aşağıya doğru koşacaz herkes farkında

8. Bu arada bilanço 200m üstünde gelecek ama sanırım yine son günü bekledikleri için Bist in düzeltmesi ile birlikte bilanço yu yiyecekler

Sayfa 479/991 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •