Sayfa 479/752 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon
Arama sonucu : 6009 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by hsynbzkrt92 Yazıyı Oku
    Sayın clastobar, Birol Mutlu araştırmalarıma göre uzun süredir yaklaşık 4-5 yıldır dönem dönem ortaklık oranı artıp azalmakla beraber Vestl hisselerinde yatırımı olan birisi. Vestel yatırımından anladığım kendisi uzun vadeli değer yatırımcısı olup günlük alsatlar peşinde koşan biri değil. Elbette Birol Mutlu veya bu başka birisi de olabilir kişilere göre yatırım yapan birisi değilim, değer yatırımcısıyım ama bu kişinin yüksek bir oranda Vestel‘e ortak olması beklentisinin büyük olduğunu bana düşündürtüyor. Bu konuda siz ne düşünürsünüz ve sayfadaki diğer ortaklar ne düşünür? Saygılarımı sunarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Birol beyin maliyeti ne kadar bilemiyorum ne zaman toplamaya başladı bilemiyorum ama tahminimce düşüktür. Bu fiyatlardan alıyor olması fiyatını hala makul görüyor demekki diye düşündürdü bana. Uzun vadeli yatırımcıların alması piyasada alıp satılan lot miktarını azaltır.Ben bu durumu olumlu buluyorum. İnşallah başka uzun vadeli büyük yatırımcılarda gelir. Vestelin beyaz eşya elektronik savunma madencilik elektrikli batarya alanı gibi birçok önemli alana yatırım yapmasını çok olumlu buluyorum. Elektrikli araç bataryaları gelecekte çok önemli bir alan olacaktır. Ayrıca togg ile ülkemizin de elektrikli araç alanında büyük bir oyuncu olmak için uğraşması vestelin de bu işin içinde olması argeye yeniliğe açık bir şirket olması da pozitif bir durum. Elektrikli araç bataryalarında kullanılan madenlerin değeride git gide artıyor birde yüksek elektrikli araç üretimleri başladığında bu değerler nerede olacak acaba.Vestelin bu madencilik alanındaki yatırımının önemi yakın gelecekte daha anlaşılır olacaktır.

https://twitter.com/AlperUcok/status...689814018?s=19

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    Borsa Viop Varant Analiz(twitter)
    @Poyraz_Yatirim
    ·
    9 Nis
    #VESTL Vestel Elektronik Sanayi

Cari Piyasa Fiyat : 37,00
    Değerleme Fiyat : 118,36
    Ucuz
    Grafik Yorumcusu

3.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Birol beyin maliyeti ne kadar bilemiyorum ne zaman toplamaya başladı bilemiyorum ama tahminimce düşüktür. Bu fiyatlardan alıyor olması fiyatını hala makul görüyor demekki diye düşündürdü bana. Uzun vadeli yatırımcıların alması piyasada alıp satılan lot miktarını azaltır.Ben bu durumu olumlu buluyorum. İnşallah başka uzun vadeli büyük yatırımcılarda gelir. Vestelin beyaz eşya elektronik savunma madencilik elektrikli batarya alanı gibi birçok önemli alana yatırım yapmasını çok olumlu buluyorum. Elektrikli araç bataryaları gelecekte çok önemli bir alan olacaktır. Ayrıca togg ile ülkemizin de elektrikli araç alanında büyük bir oyuncu olmak için uğraşması vestelin de bu işin içinde olması argeye yeniliğe açık bir şirket olması da pozitif bir durum. Elektrikli araç bataryalarında kullanılan madenlerin değeride git gide artıyor birde yüksek elektrikli araç üretimleri başladığında bu değerler nerede olacak acaba.Vestelin bu madencilik alanındaki yatırımının önemi yakın gelecekte daha anlaşılır olacaktır.

https://twitter.com/AlperUcok/status...689814018?s=19

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kendisinin Vestel’de 4-5 yıllık bir geçmişi var, araştırmalarım kadarıyla. Daha önce KARDEMİR’e de yatırım yapmış. Ben de maliyetinin düşük olduğunu düşünüyorum, bu fiyatlardan alması da olumlu. Bahsettiğiniz gibi Vestel’in iştirakleri yoluyla farklı alanlarda yatırımları var. Bu da metanikel şirketinin adresi incelemek isteyenler için. http://www.metanikel.com.tr

4. Vesbe de patron satışı var.
    Ne değişik bir grupmuş Zorlu?

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

5. Perşembe günü inşallah yatırımcıların yüzünü güldüren bir genel kurul olur.Ytd

6. Tokkan üstad nedir görüşün bugün için

Sayfa 479/752 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •