Sayfa 48/105 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon
Arama sonucu : 833 madde; 377 - 384 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

bakalım ne kadar daha idare edeceksin...
    küçük patronda devretti size 4.85 lerden 58 bin lot daha....

düşecek dedikçe götürüyor....
    ama al sat yapamadığı için taze parada yok...bundan sonra kredi de abes kaçar daha doğrusu değmez...
    tahtanın yukarılarını boş bırakarak tahtayı cazip hale getiremezsin...dün tavana kadar 3.000 l9t satıcı vardı..ama almadın bikek bekledin olmadı....
    buğünde bi arkadas açılışta 30 lotla 5.20 gösterdi siz yetişmeden tahtada...maksat grafik bozulsun diye...

bizim diriliş tekstilde iyi...bilanço sakat biraz ama olsun...
    3 sene önce rodrigoda bu durumda idi...
    grupvaynı grup bakarsın....
    tahtadaki hareket ve davranışlarıda tıpa tıp benzer..aynı hareket...mal çevir dur uslanmadan baş dönene kadar azcıkta kar hırak aracılarında her döndürdüğünde...sonra da hızlı hareket...bana rodrigoyu hatırlattı..0.70 ten 1.00 e getirdi alıştırtıyor bu fiyatları.....

3. snap kardes kizma bana..3 den beri yaziyorum..su an 5 diyelim..sen hala 3 den beri dusecek diye diye kagit uctu😊nasil satilacak diye dusunme..oda hazirdir😊ama belli bir fiyata gelmesi lazim..6 7 8..derya 7 8 arasi satacak..insllh

4. sonrasi mi..bizi ilgilendirmez.. 2 katlayalim insllh.ıster 10 olsun ister 5😊

5.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    snap kardes kizma bana..3 den beri yaziyorum..su an 5 diyelim..sen hala 3 den beri dusecek diye diye kagit uctu��nasil satilacak diye dusunme..oda hazirdir��ama belli bir fiyata gelmesi lazim..6 7 8..derya 7 8 arasi satacak..insllh
    O nasıl satılacak kısmı beni de düşündürmüyo degil �� bekleyelim Bi 7 8 leri insallah o arada cıkarabilirsem elimden benden mutlusu olamaz. ��

6. aslinda edip yazacaktim sana ama.ilgilenmezssin diye yazmadik..dırit i onceden yazdigim gibi 1 gecmeden bisey olmaz..

7.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    aslinda edip yazacaktim sana ama.ilgilenmezssin diye yazmadik..dırit i onceden yazdigim gibi 1 gecmeden bisey olmaz..
    Edip daha gidermi peki 72 den beri izliyorum ama sadece izliyorum

8. edip de değişim var.birde bizim.arkadaslar😊😊

Sayfa 48/105 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •