Sayfa 48/525 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 4194 madde; 377 - 384 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by analiz5 Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkileri telefona bakmıyor, maillere cevap yazmıyor
    Kanıtlarıyla spk ya şikayet ettim
    Lütfen herkes aynı şikayeti yapsın.
    Ben daha önce yapmıştım yine yapacağım bugün
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Lütfen herkes aynı şikayeti yapsın.
    Ben daha önce yapmıştım yine yapacağım bugün
    Aslında SPK yı da şikayet etmek lazım
    Şirketlerin yatırımcıların sorularına yanıt vermemesine seyirci kalıyor.
    Topu birbirlerine atarak danışıklı dövüş yapıyorlar.

Kardeşim senin SPK olarak şirkete bildirdiğin her ne ise hisse fiyatını etkiliyor mu?
    -Tabi ki etkiliyor.
    Çünkü ortaklar patır patır hisse satıyor.

Peki hisse fiyatını olumlu veya olumsuz etkileyen bu haberleri ortaklar öğreniyor satış yapıyorlar. Biz de ortak değil miyiz? Sen SPK olarak neden bu olayları denetlemiyorsun. Şirketlerin bilgileri gizlemesine sessiz kalıyorsun.

Amerika İngiltere borsalarında yap bakayım bunları. Zkrlr

3. Gizem çözüldü bence..

Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin şablon,*Genel Kurul tescil tarihi eklenerek bildirim tamamlanmıştır

Ne zaman tescillendiği bilinmeyen bir sermaye tavanı arttırımına spk nın sermaye arttırımı onayı vermesi bence beklenemez, red alışımızın sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Demekki bir bildirimi tamamlamaları istenmiş çünkü orada bir bilgi eksikmiş, basit bir tarih ilavesini şirket yapmayarak başvuru geri çevrilmiş. Eksiklik giderildiğine göre yakında yeni bir başvuru olabilir. Bu bedelli, bedelsiz ve tahsisli de olabilir !!

4.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Gizem çözüldü bence..

Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin şablon,*Genel Kurul tescil tarihi eklenerek bildirim tamamlanmıştır

Ne zaman tescillendiği bilinmeyen bir sermaye tavanı arttırımına spk nın sermaye arttırımı onayı vermesi bence beklenemez, red alışımızın sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Demekki bir bildirimi tamamlamaları istenmiş çünkü orada bir bilgi eksikmiş, basit bir tarih ilavesini şirket yapmayarak başvuru geri çevrilmiş. Eksiklik giderildiğine göre yakında yeni bir başvuru olabilir. Bu bedelli, bedelsiz ve tahsisli de olabilir !!
    red yendiğimi tarih ile örtüşmüyor ayrıca bunun için ek süre verdiler bu tescilin 4.ayda yapıldığını düşünürsen

Kesinlikle başka bir şey olmalı

Ama bu haber neden servis edildi onuda anlamadım anlayan varmı

Eksikliklerin giderilmesi için neden ek süre verdiler ve tamamlanamadı sadece bunun için red yemiş olamayız

Sermaye artırımının gündemde olması önemli olan bu güzel gelişme

5.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    red yendiğimi tarih ile örtüşmüyor ayrıca bunun için ek süre verdiler bu tescilin 4.ayda yapıldığını düşünürsen

Kesinlikle başka bir şey olmalı

Ama bu haber neden servis edildi onuda anlamadım anlayan varmı

Eksikliklerin giderilmesi için neden ek süre verdiler ve tamamlanamadı sadece bunun için red yemiş olamayız

Sermaye artırımının gündemde olması önemli olan bu güzel gelişme
    Hangi tarih örtüşmüyor, red yemeden evvel istedi bunu spk ama bildirmedi şirket belki, şimdi bunu bildirip kaldığı yerden devam edecek, bir şablon varmış ve bu tarih kısmı boşmuş tarihi yazarak şablonu tamamlamışlar, eksikliği gidermişler demek istedikleri, bunu red yedikten hemen sonra yollasalar bunun yüzünden mi diye haykıracaktık belki, o yüzden acele etmemiş olabilirler. Bu ufacık tarih yüzünden red yediysek eğer bu bilinçli yapılmış bir durumdur. Algı yaratmaya kaplarda gizemli cümleler kurup kafa karıştırmaya devam ediyorlar.

6. Arkadaşın dediği mantıklı şirket bu tarihi kasıtlı boş bırakarak aylarca yatırımcıları oyaladı ve zarar etmesini sağladı spk eksik bir işlem varsa onaylamaz kayıtlı sermaye tavanı işlemi tamamlanamadan sermaye nasıl artırılsın kap yazılına ek açıklamada demişler boş bırakılan tarih şablonu şimdi dolduruldu diye kasıt var
     Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Hangi tarih örtüşmüyor, red yemeden evvel istedi bunu spk ama bildirmedi şirket belki, şimdi bunu bildirip kaldığı yerden devam edecek, bir şablon varmış ve bu tarih kısmı boşmuş tarihi yazarak şablonu tamamlamışlar, eksikliği gidermişler demek istedikleri, bunu red yedikten hemen sonra yollasalar bunun yüzünden mi diye haykıracaktık belki, o yüzden acele etmemiş olabilirler. Bu ufacık tarih yüzünden red yediysek eğer bu bilinçli yapılmış bir durumdur. Algı yaratmaya kaplarda gizemli cümleler kurup kafa karıştırmaya devam ediyorlar.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Yakında ( belki de ay sonuna kadar) bedelli-bedelsiz sermaye artışı için başvuru yapıldığı haberi düşer.
    Halka açıklık oranı boşuna yükseltilmedi.
    Bedelli sermaye artışında ky mecbur pamuk elleri cebe atacak.

8.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku

tamam da bu çok basit bir olay
    bir saatte düzeltilebilecek bir şey
    1 yıl beklenir mi
    ben sadece bu olduğu
    sanmam
    bence esas mesele yeniden değerleme

Sayfa 48/525 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız