Sayfa 48/118 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon
Arama sonucu : 942 madde; 377 - 384 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yoruk Yazıyı Oku
    şok getir işi yatmış. 3ün 5in hesabı yapıldığı bu devirde, bu ek maliyetler getirecek girişim zaten başarılı olmazdı. bimde bu işe girmediyse vazgeçsin daha başta.
    12,50 ye alıp GAP i kapat. Sonra haber gelsin. yazık yahu yatırımcıya..

yıldız holdingten uzak duracaksın güzel kardeşim. bimi o yüzden seviyorum, inanın bana Türkiyede en profesyonel yönetilen şirket.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

Dikkat ediyormusunuz bilmem günlük takaslarda ne zaman diğer taraf fazla olsa hisse eksi oluyor.

4.  Alıntı Originally Posted by yoruk Yazıyı Oku
    Dikkat ediyormusunuz bilmem günlük takaslarda ne zaman diğer taraf fazla olsa hisse eksi oluyor.
    Diğer taraf ağırlıklı küçük yatırımcıdır çünkü

Aklımda bin türlü komplo teorisi , sallıyorum, deli saçması dikkate almayın:

Delik büyük , para lazım değil mi. Göz göre göre zabıta irfanlar sahada dolaşırken , stokçuluk yapacak olan bile yapmaz. Ama diyorum burda bir danışıklı dövüş olmasın. Biz sözde stok yapıyormuş gibi gözükelim siz baskınlar yapıp bize cezaları kesin nasıl olsa halka açık ve ağırlık yabancıların elinde. bir taşla 4-5 kuş. hem bütçe açığına faydamız olsun, hem halkın gözünde kahraman olun, hem küfür edip satıp gidecek yabancının mallara çökün.

Nasıl?

Tamamen sallıyorum muz cumhuriyetinden(Türkiyeden, kişi ve kurumlar asla değil)

6.  Alıntı Originally Posted by yoruk Yazıyı Oku
    yıldız holdingten uzak duracaksın güzel kardeşim. bimi o yüzden seviyorum, inanın bana Türkiyede en profesyonel yönetilen şirket.
    Yeni yıldız holding de topkafanın kağıdı 😅

7. Çok kurumsal bir yaklaşım...
     Alıntı Originally Posted by yoruk Yazıyı Oku
    Aklımda bin türlü komplo teorisi , sallıyorum, deli saçması dikkate almayın:

Delik büyük , para lazım değil mi. Göz göre göre zabıta irfanlar sahada dolaşırken , stokçuluk yapacak olan bile yapmaz. Ama diyorum burda bir danışıklı dövüş olmasın. Biz sözde stok yapıyormuş gibi gözükelim siz baskınlar yapıp bize cezaları kesin nasıl olsa halka açık ve ağırlık yabancıların elinde. bir taşla 4-5 kuş. hem bütçe açığına faydamız olsun, hem halkın gözünde kahraman olun, hem küfür edip satıp gidecek yabancının mallara çökün.

Nasıl?

Tamamen sallıyorum muz cumhuriyetinden(Türkiyeden, kişi ve kurumlar asla değil)

günlük takaslara dikkat... istiyorsanız verelim diyorlar yoksa çekilin ayağımızın altından diyorlar net olarak... Umarım artık istemezler...

Sayfa 48/118 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •