Sayfa 48/230 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 1840 madde; 377 - 384 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Son 15 yılda Tuncer hocayı iyimser olarak göreniniz oldu mu? Hele hele 2008 yılında Şengöz,Yeşilada ve niceleri...Hepsi birer birer kıyamet senaryoları hazırlamışlardı kendilerince...Çok değil,bir sene sonra Dow Jones ne oldu...

ASUS_T00J cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu piyasada üç meşalem vardır biri DEVİR hocam diğerleri de casAUbon ve XTRADERX.
    Hepsine saygılarımı sunarım..

3. devir hocam bir şeyler yazsaydı keşke. son durum değerlendirmesi olarak.

survival Guest
    DEVİR hocam mutlaka bir güncelleme yapacaktir etiketlerde bir hata olabilir. Bu kadar sert satış... ve uzun süredir de alım yapılıyor ama sonra daha da sert veriliyor. Hacimli de satıldığı için sanki daha düşeceğiz gibi görünüyor.. AYI piyasasına girdiysek durum fena.. Acaba TL bazlı mı düşünmek lazım. Sonuçta 72 binlerden 120 binlere gittik.. Acaba tekrar 72 binleri mi göreceğiz. İnsan inanamıyor iki günde koskoca bankalar %20 değer kaybedince..

5. Hocam uzaklara gidecektiniz, gittiniz mi?

Keyifler iyidir umarım.

XU100'de Anatrendler

Alıntı Originally Posted by vbulat Yazıyı Oku
    Son 15 yılda Tuncer hocayı iyimser olarak göreniniz oldu mu? Hele hele 2008 yılında Şengöz,Yeşilada ve niceleri...Hepsi birer birer kıyamet senaryoları hazırlamışlardı kendilerince...Çok değil,bir sene sonra Dow Jones ne oldu...

ASUS_T00J cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tuncer hoca “aşağı” sayarken.. Ben YUKAR SAYMAYA / SAYDIRMAYA Başlamıştım bile! Bizde belge konuşur.
    http://www.hisse.net/forum/printthre...?t=29479&pp=40

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Son düzenleme : bikmisbroker; 11-07-2018 saat: 23:08.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    200
    Blog Entries
    5
    Vay Babom nerelerdesin sen? O ünleri grafikleri hatırladım, neydi o günler bee..Bi altınvuruş topiği daha açacağını biliyorum.daha değil ama az kaldı.. değil mi? Biz de yapıda tırmalayıp duruyoruz...
    Eldekilerin kıymetini eldeyken bil, yittikten ve bittikten sonra zaten anlayacaksın. M.S 2001-Karya

Alıntı Originally Posted by Karya Yazıyı Oku
    Vay Babom nerelerdesin sen? O ünleri grafikleri hatırladım, neydi o günler bee..Bi altınvuruş topiği daha açacağını biliyorum.daha değil ama az kaldı.. değil mi? Biz de yapıda tırmalayıp duruyoruz...
    Teşekkür ediyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Sayfa 48/230 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •