Sayfa 48/639 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 377 - 384 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by atropin Yazıyı Oku
    Geri alım yolunu kapatmamış. Yarın 100 bin lot aldım diye haber yollasa bile hisseye coşku verir.
    Hasılat bu sene beklentisi 2018 den 10 kat fazla. Birşey mi kovaliyorlar bir anlaşma gelebilir. Bunlar ipucu benim için. Sonunda da belirttiğim gibi icraat lazım artık.

Sent from my LG-H815 using hisse.net mobile app
    Anlamadığım itfaya milyonlarca odeniyor 100-200 bin lot niye alip bir can suyu olmuyor hayir yarin kendiside hisse satip bu borçlarının ödenmesine katkı verebilir.

2. Urfa da petrol kuyusu mu arıyorsunuz da bulduğunuz da ödeyeceksiniz.2 yıldır perişan ettiniz milleti.Cuma mesajları kurtarmaz sizi...inanmıyorsan diyanet fetvaya sorunuz...

3. Bunların cidden ne mal varlığı var ki 200 milyonluk borcu ödeyecek???

O para nerde hangi amaçla kasadan çıkardınız nereye harcandı spk maliye neden hesap sormaz???

Bir üst pazara çıkmak için başvuru yapacak mı ne zaman? Yapsa bile spk kabul edecek mi???

Resmen taşak geçmişler bize yine hüsran var gibi...

4. ben onu bunu bilmem bilmiyorum burda kime inandım 70-62-55-38-33 bunu iyi pazarladılar vede zarardayım doruk moruk anlamam bu saatten sonra dünya ahiret Akyürek ailesi ve bu hisseyi pazarlayan ların 2 elim yakalarında

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Bunların cidden ne mal varlığı var ki 200 milyonluk borcu ödeyecek???

O para nerde hangi amaçla kasadan çıkardınız nereye harcandı spk maliye neden hesap sormaz???

Bir üst pazara çıkmak için başvuru yapacak mı ne zaman? Yapsa bile spk kabul edecek mi???

Resmen taşak geçmişler bize yine hüsran var gibi...

Kimi kimi şikayet edeceğiz de hangi ahlaklı yetki sahipleri bu KaraPaz çetesine hesap soracak?

Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar, bizleri de dolandırıyorlar umut aşılar gibi dalga geçerek.

Sayfa 48/639 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •