Sayfa 480/992 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580980 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. TE : 31.12 eşleşme dünkü çıkışın düzeltmesi sanırım :-) sabır taşı olsa çatlar başladığı yere döndü

2. öncesinde vergi beyannamesi gelir %2 civarı bir düşüş de orda yaşarız.

Alıntı Originally Posted by axiom Yazıyı Oku
    Bu arada bilanço 200m üstünde gelecek ama sanırım yine son günü bekledikleri için Bist in düzeltmesi ile birlikte bilanço yu yiyecekler

3.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    öncesinde vergi beyannamesi gelir %2 civarı bir düşüş de orda yaşarız.
    Hiç sanmıyorum öyle bir hata yapacaklarını,bu sefer ki bilanço öyle 3 aylığa 6 aylığa benzemez, ayrıca piyasa şartları da çok farklı.

4. Hata mı ? şu hissenin değeri 50 üzeri olmalıydı ama patronların bu kadar umursamaz olması bizi bu duruma soktu. 42-43 olursa inşallah kaçmayı planlıyorum.. Bist rekolar kırmaya devam :-) aman düzeltme gelmesin yanarız

5.  Alıntı Originally Posted by axiom Yazıyı Oku
    Hata mı ? şu hissenin değeri 50 üzeri olmalıydı ama patronların bu kadar umursamaz olması bizi bu duruma soktu. 42-43 olursa inşallah kaçmayı planlıyorum.. Bist rekolar kırmaya devam :-) aman düzeltme gelmesin yanarız
    Evet olmalıydı ve olacak ta,bugün böyle olabilir ama mesela yarın parası olan bile alacak tek lot bulamayabilir,bu tahtada ki mal çok ama çok kıymetli, değeri ni bilmeyenler pişmanlık yaşayacaktır,zor bir tahta orası da inkâr edilemez, hisse giderken bile çok zarar eden olacaktır.

6. Patronların bana göre en büyük hatası halka açık kesim hisseleri toplamamak.

Bildigğm kadarı ile Omtaş'ta 1 milyon lot parsan var ve omtaşda şuan parada var.
    Omtaş parsana temettü ödemek yerine bir miktar hisse alımı yapabilir ama yapmıyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Patronların bana göre en büyük hatası halka açık kesim hisseleri toplamamak.

Bildigğm kadarı ile Omtaş'ta 1 milyon lot parsan var ve omtaşda şuan parada var.
    Omtaş parsana temettü ödemek yerine bir miktar hisse alımı yapabilir ama yapmıyorlar.
    Yüzde 30 fiili dolaşım çok değil ideal aslında,ben fiili dolaşımın reelde çok daha az olduğunu düşünüyorum,yeterki ellerindeki gücü birileri şu an olduğu gibi kötüye kullanmasın,önümüzdeki günlerde hacimde oluşunca sorun kalmayacaktır.

Şu bilançosu gelsin bakalım bu arkadaşlar

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 480/992 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •