Sayfa 480/925 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Nolcak bu gübrenin hali mahvetti küfür etsem ceza verme admin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ortak diger hisselerimden ciktikca kademeli alima baslamayi dusunuyorum....surekli artan ure fiyatlari var....iran tarafi para basmaya baslayacak...gubretas cari acik veren sirket artik fazla satamayacak girdilerden kaynakli...irana askeri mudahaleden korkuyordum artik risk gormuyorum....irana uygulanan ambargo bizi etkilemez...bol sans...

2. Vicdansızlarrrrrrrrrrrrrrrr

3. Dibinde dibi varmış bu hissede yazıklar olsun

4.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Dibinde dibi varmış bu hissede yazıklar olsun
    Ortak bakalım daha ne dipler göreceğiz bu hissede.
    Şirket yönetiminin bu durumla ilgili en ufak bir söz etmemesi beni çok düşündürüyor. Yıllardır sanki halka açık bir firma değillermiş gibi sorumluluk taşımıyorlar. Ambargo çok etkili bu durumda diyoruz ama ambargoyu pasifize edecek yeni hamleler hareketler göremiyoruz hiç.
    Kafalarını kuma gömmüşler dünya umurlarında değil.

5. Ucuz doviz donemini gubretas yatma ile degerlendirdi dovizin hep ucuz hammaddenin hep ucuz olacagini dusunduler....bu donem bitti..fosfat yatirimi olsaydi kur artiyor diye uzulmezdik....bakalim nereye kadar bu kafa ile gidecekler...

6. Zalııımlaaarrr...

Iş iyice arabeske dönmüş gübre topiğinde

ben bakmıyorum, oğluma yetişmez, oğlumun çocuğuna deriz inşallah bir bak sana böyle bir hisse bıraktık ne olmuş durumu diye..

Bakalım görelim...

7.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    Zalııımlaaarrr...

Iş iyice arabeske dönmüş gübre topiğinde

ben bakmıyorum, oğluma yetişmez, oğlumun çocuğuna deriz inşallah bir bak sana böyle bir hisse bıraktık ne olmuş durumu diye..

Bakalım görelim...
    Bu kadar boş bir şirket yönetimi var mı bilmem sanki battık anasını satım 319 milyon teşvik aldı daha ne yapacağını açıklamadılar çıksa deselerki fosfat yatırımı yapacağız olay bitti...ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by mamur Yazıyı Oku
    Bu kadar boş bir şirket yönetimi var mı bilmem sanki battık anasını satım 319 milyon teşvik aldı daha ne yapacağını açıklamadılar çıksa deselerki fosfat yatırımı yapacağız olay bitti...ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ortak neyi açıklıcaklar tecrübeyle sabit bilmen lazım yicekler bu teşvik paralarını

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 480/925 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •