Sayfa 482/1015 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582982 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: Viop LIX

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Seçimden sonra bi saçmalık yapıp şimşeki uçurmazlarsa yada erken faiz indirmeye başlamqzlarsa bence seçimden sonrada gidici
    Başkan 31 mart seçimine kadar yukarı hareket seneryomu grafı ile burada pıst 100 2.50 de paylaştım.
    yalnız teknik ve temel analizi yaparken ABD de mart - mayıs ayı ile enflasyonda dönüş olacağı ve bunu seneryomuza katalizör olarak koyduk.Dün gelen veri ABD piyasaları ve globale dur dedi fazla iyimsersiniz şubat sonu gelecek verileri bekleyin dedi.Bu verilerde bozuk gelirse faiz indirimi bekleyen global 1 faiz artırımı veya 2025 kayan bir indirim beklentisi başlata bilir buda sert rüzgarlar estirir piyasalarda ,
    FORMASYON AVCISI -53

2. TL vadeli, hazine bonosu, Likit fon, döviz, borsa, altın, arsa, konut müşterileri farklı olabilir. Ortada duruma göre gezen para var dalgalanma yaratıyor olabilir.

Seçimlere kadar bence hareket olmadan sakin gidilecek de olabilir. Bir yerde hareket olunca diğer yerleri de etkiliyor.

Son hafta anketler kesin ise millet döviz almadan görünmez el geçen Temmuz'daki gibi bir gecede zam yapar, borsa ucuz kaldı diye borsa da artabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. EREGL'de ortak alımı olmuş.

Bu fiyatlar artık OYAK için yatırım yapılabilir seviyeler olabilir.

Bilanço döneminde olması da manidar.

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Başkan 31 mart seçimine kadar yukarı hareket seneryomu grafı ile burada pıst 100 2.50 de paylaştım.
    yalnız teknik ve temel analizi yaparken ABD de mart - mayıs ayı ile enflasyonda dönüş olacağı ve bunu seneryomuza katalizör olarak koyduk.Dün gelen veri ABD piyasaları ve globale dur dedi fazla iyimsersiniz şubat sonu gelecek verileri bekleyin dedi.Bu verilerde bozuk gelirse faiz indirimi bekleyen global 1 faiz artırımı veya 2025 kayan bir indirim beklentisi başlata bilir buda sert rüzgarlar estirir piyasalarda ,
    geçmişte faiz indirimlerinin borsaya yaramadığı bir çok örnek var
    çünkü faiz indirimini ekonomide küçülme ve yavaşlama yaklaşıyor şeklinde algılıyor piyasalar..

5. PETKM'de de Fiili Dolaşım azalmış.

6. günlük kanal kırmış gözüküyor 1-2 günlük hareketler takip edilmeli 38000 altı günlük kapanışlarda kanal katlaması başlar
    FORMASYON AVCISI -53

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    PETKM'de de Fiili Dolaşım azalmış.
    hocam ereğlide de petkimde de birileri aldığı malı arşivlemiş muhtemelen. geri alım değildir olsa kap gönderirler.

8. Sabancı EXSA birleşmesinden sonra aile üyeleri muhtemelen satmaya başlamış zaten MKK'ya bildirmişlerdi.

Sayfa 482/1015 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •