Sayfa 482/661 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon
Arama sonucu : 5287 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. kaç defa ayık olun ayık olun diye yazdım ama ben düşecek derken reel hayattaki arkadaşlarımdan 1 kişi bile inanmadı işte bu düşüş olacağının en büyük göstergesi idi.Burda da olay farklı değil çok rastladığım bir durum doğru söyleyeni 9 köyden kovdular.Siz siz olun Şubat ve Mart aylarında borsada olmayın acı faturalar ile karşılaşırsınız en güvendiğiniz dağlara kar yağar.

MİLLET satıyorsa gerekirse değiş tokuş yapıp alma zamanıdır ben yapıyorum,
    sizi bağlamaz

vhisak Guest
    Bu şirket zamanında aktifindeki nakit varlığının bile altında uzun süre işlem gördü. Pd/dd 0,38 e kadar düştü. Bilançosu bugünkü halinden daha likit ağırlıklı olarak dolar nakit ağırlıklı idi. Burada her an her şey olması mümkün. Zira hisse sahipli hissedir.

Hesabınızı kitabınızı ona göre yapın diye uyarmış olayım.

Not:

Eski dost düşman olmaz

4.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    tamam güldük eğlendik dönsün artık üstadım
    ha bi ara yemek ısmarlıyim sana
    kısa vadede çok zor algyo klasiği değişmedi ekim kasım, nisan-mayıs hareketi herkesin düşüşe inanmaya başladığı an dib görülmüş olur.nereden döneceği konusunda yıllık grafiğe mobil uygulamanızdan bakın bakalım ne göreceksiniz sonra tartışırız

5.  Alıntı Originally Posted by vhisak Yazıyı Oku
    Bu şirket zamanında aktifindeki nakit varlığının bile altında uzun süre işlem gördü. Pd/dd 0,38 e kadar düştü. Bilançosu bugünkü halinden daha likit ağırlıklı olarak dolar nakit ağırlıklı idi. Burada her an her şey olması mümkün. Zira hisse sahipli hissedir.

Hesabınızı kitabınızı ona göre yapın diye uyarmış olayım.

Not:

Eski dost düşman olmaz
    sizi hatırlıyorum sanki yabancı gelmedi isminiz

6.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    kaç defa ayık olun ayık olun diye yazdım ama ben düşecek derken reel hayattaki arkadaşlarımdan 1 kişi bile inanmadı işte bu düşüş olacağının en büyük göstergesi idi.Burda da olay farklı değil çok rastladığım bir durum doğru söyleyeni 9 köyden kovdular.Siz siz olun Şubat ve Mart aylarında borsada olmayın acı faturalar ile karşılaşırsınız en güvendiğiniz dağlara kar yağar.
    Özelden yaz da Mart’ın hissesini söyleyeyim dedim, yazmadın. Şu an için sadece %6 yukarıda. Yani fırsatı kaçırmış değilsin.

7.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    kısa vadede çok zor algyo klasiği değişmedi ekim kasım, nisan-mayıs hareketi herkesin düşüşe inanmaya başladığı an dib görülmüş olur.nereden döneceği konusunda yıllık grafiğe mobil uygulamanızdan bakın bakalım ne göreceksiniz sonra tartışırız
    5.20 görünüyor. o kadar da değildir

8.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Özelden yaz da Mart’ın hissesini söyleyeyim dedim, yazmadın. Şu an için sadece %6 yukarıda. Yani fırsatı kaçırmış değilsin.
    yaw sağol bu kadar bilgi birikimi olan insanın buna ihtiyacı varmı sence yaz buraya benim ihtiyacım yok çok şükür tabandan alıp tavandan algyo vermişim sen hiç tecrübesi olmayan arkadaşlar için genele yazabilirsin

Sayfa 482/661 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •