Sayfa 482/548 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. zorunlu çağrıya katılmasak ne olur? zaten piyasada çok az lot var. onlarda çağrıda verirse, elimde sadece benim hisse kalmış olsa, ne olur? Bilmediğim için soruyorum. Demirören de borsadan cıkmak istiyorum dese..

2. Bu hafta bizim haftamız olacak gibi... hadi hayırlısı...

3. Gazeteyi aradım gazete hissesinin %93 ü kendileri şeymiş.sadece %6 bizlerdeymiş.böyle olursa şirket hisseleri yukarı taşımak istemez mi?

4.  Alıntı Originally Posted by fettullah Yazıyı Oku
    Gazeteyi aradım gazete hissesinin %93 ü kendileri şeymiş.sadece %6 bizlerdeymiş.böyle olursa şirket hisseleri yukarı taşımak istemez mi?
    Çağrıda hisseleri vereceğim.Ama bir süre yatay gittikten sonra operasyon yapılma ihtimali çok yüksek.Kuşlu sitede Dgzte pazarlayan hiç görmedim.Operasyonla yükselttikten sonra ne hikaye uydururlar bilmiyorum.Artık kanal d nin karşısındaki arsaya otel mi yaparlar,
    Veya başka bir hikayemi uydururlar bilmiyorum.Veya Demirören borsayla ilgilenmiyorsa bu dediklerimin hiçbiri olmayadabilir.Kottan çıkartmak da isteyebilir.

5.  Alıntı Originally Posted by atakanyc Yazıyı Oku
    Çağrıda hisseleri vereceğim.Ama bir süre yatay gittikten sonra operasyon yapılma ihtimali çok yüksek.Kuşlu sitede Dgzte pazarlayan hiç görmedim.Operasyonla yükselttikten sonra ne hikaye uydururlar bilmiyorum.Artık kanal d nin karşısındaki arsaya otel mi yaparlar,
    Veya başka bir hikayemi uydururlar bilmiyorum.Veya Demirören borsayla ilgilenmiyorsa bu dediklerimin hiçbiri olmayadabilir.Kottan çıkartmak da isteyebilir.
    Çagrı sonrası en olası senaryo hurgz ile birleşme olabilir bence. Ama bu durum hisseye nasil yansır bilemiyorum.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu hafta salı veya perşembe Çağrı İzni çıksa, kanunen "Çağrının Başlayacağı günün bir önceki güne ait Merkez Bankası alış kuru esas alınır" hükmü uygulandığında, Kurun üç aşağı beş yukarı 4.84-4.85 gibi olacağı büyük ihtimal.

1.35x4.85= 6.55 TL...

Hissemizin fiyatı= 5.74 TL

6.55-5.74= 0.81 TL ucuz..

0.81/5.74= % 14 kazanç imkanı...

Bizmi çok zekiyiz bu getiri nedeniyle DGZTE taşıdığımız için, yoksa bu fiyatlardan satanlar mı?

Bunu bu hafta anlayacağız, inşallah...

Asla yatırım tavsiyesi değildir...

7. dolar bugün yukarda başladı... 5 lere yaklaşsın, Çağrıyı yapalım, sonra düşsün

8. emörören Gazetecilik Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Yıldırım Demirören seçildi..

Başkan da oldun, demirören... Hayırlı olsun.....

Hep beraber mutlu olalım, Yıldırım bey....

Sayfa 482/548 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •