Onemli Gunler Banner
Sayfa 483/555 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Valla helal olsun bunuda satış fırsatı kullanırlar bakalim hangi müdür satacak

2. Oha o nasıl kar qua arz geliri mi var içinde?

3.  Alıntı Originally Posted by Berkshire Hathaway Yazıyı Oku
    Oha o nasıl kar qua arz geliri mi var içinde?
    Icinde degil o ikinci cyrege giriyor

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. inceleyebildiniz mi artıran karı hangi kalemler? komisyondur umarım

5. Şimdi kısa bir durum değerlendirmesi yapalım; Kar harika... İkinci çeyrek için Düşen hacimleri halka arzlar tolere edecektir. Maalesef kredili işlemler, total işlem hacimleri düştüğü için ikinci çeyrek bu kadar yüksek bir kar gelmeyebilir. Üçüncü çeyrek hacim ne toparlanmaya başlayacak diye düşünüyorum. Kısacası Hacimler üçte birine düşmesine rağmen hala pozitifim.

Saygılar

6. Henüz inceleme fırsatım olmadı ama gözüktüğü kadarıyla kasadaki para inanılmaz artmış. Borçlar çıktıktan sonra kalan miktar 383 milyon, şirket işi gücü bırakıp parayı mevudata koysa bile 70 milyon faiz geliri elde edecek kadar nakdi bulunuyor. Müşterilere kullandırılan kredilerin daha yüksek yüzdelerden olduğunu düşününce etkisi çok daha iyi olacaktır. Bedellinin ekmeğini bu çeyrekte yemişiz işin kısası. 2. çeyrekte qua arz geliri bilançoda olacak, planlanan diğer arz da yetişirse bu çeyrekten bile iyi bir bilanço 2. çeyrekte kuvvetle muhtemel olacaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Şimdi kısa bir durum değerlendirmesi yapalım; Kar harika... İkinci çeyrek için Düşen hacimleri halka arzlar tolere edecektir. Maalesef kredili işlemler, total işlem hacimleri düştüğü için ikinci çeyrek bu kadar yüksek bir kar gelmeyebilir. Üçüncü çeyrek hacim ne toparlanmaya başlayacak diye düşünüyorum. Kısacası Hacimler üçte birine düşmesine rağmen hala pozitifim.

Saygılar
    Hocam eğer escar arzı da bu çeyrekte yapılırsa zaten yaklaşık 20 milyon(net rakamı hatırlayamadım) gelir olacak. Faiz gelirleri müşterilere kullandırılan krediler azalsa dahi parayı boşta bırakmayacaklardır bu çeyreğe yakın bir faiz geliri beklerim. Komisyon gelirleri bu kadar düşmüş olmasına rağmen benim beklentim bu çeyreğin aşılacağı yönünde
    saygılar

8. Ne olursa olsun var bir çapanoğulluğu hep olacak bu hedef grupta galiba. Insider trade bir gelenek sanki bilanco günü hisse yuzde 5 yukarı

Sayfa 483/555 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •