Sayfa 484/749 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon
Arama sonucu : 5992 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Sayın hocam ucuz olduğuna hemfikiriz.Ancak bir haftadan beri yaptığı hareketler yatırımcıyı bunalttı.Belkide bugünler alım fırsatıydı,ileride bunu göreceğiz. İhracat rakamlarına bakılırsa iyi bir ilk çeyrek kârı gelebilir beklentimiz var.Ancak İlk çeyrek bilançoyu görmeden çok da güvenemiyorum. 92 yılından bu yana piyasanın içinde biri olarak ilk kez bu grubun hissesini aldım.Umarım yanılmam.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    düşüşün kalıcı olmadığını belirten önemli bir belirti var. işlem miktarının azalması..
    gerçek bir satış baskısında işlem miktarı azalmaz.
    çok net bir alçalan takoz..
    https://hizliresim.com/11Smp4
    Grafik Yorumcusu

3.  Alıntı Originally Posted by Ondery Yazıyı Oku
    Temettünün genel kurulda onaylanmaması gibi bir durumun ihtimali nedir sizce?
    Zannetmiyorum.

Kasada kaldıkça vergisi arttı kârların.

Blok halde hisseyi alanlar belli sözleri almıştır.

Bir de şirket ilk üç ayı hep ihracat ile geçirdi. Sürpriz bir kâr gelebilir.

Şurda gk ya iki gün kaldı. Bekleyelim bakalım.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

4. Alkım,deva,Vestel temeli sapasağlam üç hissemin içinden geçtiler bugün, ama bakiyorum Pegasus yeşil kapamış, hırsızların cirit attığı yerde dik durmaya devam hakkımızın zamanı da gelecek elbet

5. Elimde bir milyon TL edecek kadar VESTL hissesi var.
    Ama bu saatten sonra ne bir lot hissesini alırım ne de bu fiyattan bir lot hisse satarım.
    Resmen uzun vade yatırımcıları küstürdüler.
    Bir daha böyle hırsız bir hisseye zor yatırımcı bulurlar.

6. Üretimde hiçbir sıkıntı yok, çip krizi vurur üretim durur filan diye korkuyordum ama o da olmadı şu ana kadar, ihracat verileri güzel, bu yıl dünya kupası oynanacağı in tv satışlarında bir artış beklenebilir yurtiçinde ve dışında...
    Olumsuz olan tek şey 2021 ilk 3 ayda %70 prim üretmiş olduğuydu, belki de birileri kâr almak istedi. Ama gerek zamanlama gerekse düşüş miktarı can sıkıcı bu kesin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by levobjk Yazıyı Oku
    Üretimde hiçbir sıkıntı yok, çip krizi vurur üretim durur filan diye korkuyordum ama o da olmadı şu ana kadar, ihracat verileri güzel, bu yıl dünya kupası oynanacağı in tv satışlarında bir artış beklenebilir yurtiçinde ve dışında...
    Olumsuz olan tek şey 2021 ilk 3 ayda %70 prim üretmiş olduğuydu, belki de birileri kâr almak istedi. Ama gerek zamanlama gerekse düşüş miktarı can sıkıcı bu kesin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hisse 39.30 görmüş ve 40 TL sınırını zorlarken, cari fiyat 38.50 TL iken sen gider 36.50 TL'den 1 milyon adet hisseyi özel emirle yabancıya sattım dersen hisse fiyatı tabi ki geri gelir.
    Kimsenin kar satışı filan yaptığı yok.
    Resmen ve cismen patron tarafından fiyatlara müdahale edildi.
    Ben bundan sonra böyle bir patronun şirketine hiçbir kurumsal yatırımcının geleceğini düşünmüyorum.
    Resmen patron hissesi yaptı hisseyi.
    Aslında daha çok söylenecek şey var ama mahkeme mahkeme uğraşamam.

Tek bir şey söyleyeceğim burada kalsın, benim bedduam tutar.
    Bu patron denen adam o kadar ah aldı ki görün bakın bir iki sene içinde kanser vs gibi bir hastalık ile sürüm sürüm sürünüp geberecek.
    Amin...

8. Birol Mutlu satmaya başlamış. 9,76 dan 9,58 e düşmüş ortaklığı.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 484/749 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •