Sayfa 484/746 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Başarıları daim olsun ne desek ne anlatsak boş piyasa en doğrusunu bilir her zaman
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2. Her şey bi yana vergi beyannamesi haberini borsaya ilettiği gün iyi çarpıldı millet, hiç unutmamak lazım “Sabırla koruk helva, dut yaprağı atlas olur”
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

3. Göz ucuyla tablolara baktım nakit akımı iyi, kar iyi, eurobondlar, kira gelirleri ünye çimento yeniden değerlemesi falan derken şov yapmış. Yarın piyasada herşey olabilir günü kırmızıda kapatsak yeşilde kapatsak, firma muazzam.

4. Boşuna satıpta yerine koyamamak var diye yazıp durmuyoruz kaç gündür, hayırlı olsun konsolide bilançomuz. Hadi şimdide beklenti bitti diye satsınlar bakalım 😀

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
    hayırlı uğurlu olsun
    nasıl derler
    kar kardır.
    allah olmayanlarada versin.

ünyeyi devre dışı bırakınca beklentimiz paralelinde gelmiş.
    yıl sonu sermaye x 2 kat kar yakışır. ( ünye değerlemesini ben kapsam dışı bırakıyorum )
    2021 de doksan kuruş brüt temettüyü ben banko olarak görüyorum.
    Bana yeter gerisi tahta yapıcının olsun.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

6. Hayırlı uğurlu olsun... bu rasolarla devam ederse en az 2 lira temettü....veeee % xxx bedelsiz sermaye artırımı farz oldu. bence.

Asla Yatırım tavsiyesi değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

7.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Boşuna satıpta yerine koyamamak var diye yazıp durmuyoruz kaç gündür, hayırlı olsun konsolide bilançomuz. Hadi şimdide beklenti bitti diye satsınlar bakalım
    Yarın herşey olabilir tavan açıp bozabilir eksi açıp tavana gidebilir ama en nihayetinde muazzam, muazzam. 3. Dönem sonuçları bu ihracat tutarı ve bu kurla inanılmaz umut vaad ediyo.

8. Teorik eşleşmeye bakmamak için zor tutuyorum

Sayfa 484/746 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •