Sayfa 485/1002 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ülkede kasapların kaç tanesi güvenilir %10 var mıdır biliyor geçen günlerde kasaplık yapmıştır biriyle tanıştım etten soğudum.
    Benim kasaplar güvenilir, zaten ömrümde 2 tane kasabım oldu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Herkese nacizane tavsiyem
    Aldığınız ürünün etiketine bakın.
    Sodyum benzoat yada benzeri koruyucular varsa (artık açıkça yazmıyorlar E210 E bilmem kaç gibi kodlu yazılıyor)arkanıza bakmadan kaçın.

Haa bunu yapınca aç kalacaksınız ama napalım, kemoterapiden iyidir.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    1980 Yılından beri Türkiyede çiçek aşısı yapılmıyor, yani 40 yaşındaki bir adam çiçeğe dirençsiz.

Kaza bela bir tane arap veya Kunta Kinte çiçek virüsü getirse ülkeye, yayılır kalırız.
    Kunta Kinte gi görünce güldüm, bazen deriye benzer kemer veya çakmanın çakması saat satan Kunta Kinteleri görünce elime kırbacı alıp senin adın Tobi diye kırbacı şaklatasım geliyor..
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

4. Meral Akşener den hükümete çağrı: En düşük emekli maaşı asgari ücret kadar olmalı!

Yozgat ta partililerle bir araya gelen İYİ Parti lideri Meral Akşener, hükümete çağrıda bulunarak en düşük emekli maaşının asgari ücret seviyesine çıkarılması gerektiğini söyledi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...ource=Anasayfa

Bu Kadin da olmasa ne yapardik bilmem..

Yakında buradakiler Ali Babanın Çiftliğini kuracaklar, dediklerini yapmanın başka yolu yok.

Herbiri milyondan onbeş milyon nüfusa sahip yerlerde yaşıyorlar, yok sodyum hidroksit, yok benzenyum oksit varmı, yahu onlara gelinceye kadar soluduğunuz kükürt dioksit, karbon monoksit zaten sizi gebertir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yakında buradakiler Ali Babanın Çiftliğini kuracaklar, dediklerini yapmanın başka yolu yok.

Herbiri milyondan onbeş milyon nüfusa sahip yerlerde yaşıyorlar, yok sodyum hidroksit, yok benzenyum oksit varmı, yahu onlara gelinceye kadar soluduğunuz kükürt dioksit, karbon monoksit zaten sizi gebertir.
    Kahvede içtiğin çay, herhangi bir yerde yediğin tost hamburger köfte her neyse hepsi sıkıntılı. Güvenilir geçmişi olan yerlerde yemek lazım.

7.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Kunta Kinte gi görünce güldüm, bazen deriye benzer kemer veya çakmanın çakması saat satan Kunta Kinteleri görünce elime kırbacı alıp senin adın Tobi diye kırbacı şaklatasım geliyor..
    Tabi bunun nedeni ırkçılık değil, nedeni deriye bu kadar benzeyen ama 6 saatte tamamen kaplaması soyulan bir mal nerede toptan bulunur, nasıl alınır ve satılabilir..
    Bundan goksa deri rengi falan nemmma problema
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

8. Dün Konya'nın en kaliteli bilinen ova markalı süt ürünlerinde geçmişte çalışmış bir arkadaşın geldi. Bunlar Hollanda dan yağ ithal edip kendi ürünlerine karıştırıp satmışlar yağ tereyağı mi kesin değil. Personel bile kabul kendilerinde verilen pakette bunu kabul etmemiş. Türkiye denetim yok. Bundan sonra da olmaz o yüzden sucuğunu tereyağının peynirini yoğurdunu salçani turşunu kendin yapacaksın

Sayfa 485/1002 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •