Sayfa 486/653 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. https://www.ensonhaber.com/gundem/av...da-gorusulecek

Millete 3 kuruşa sattırtıp topladıkları malları onlara ve yabancılara çok ciddi rakamlara tekrar kitleyecekler. Bu operasyonlar için yaklaşık 20 yıldır beklenilmiş. Bu yazdıklarımı kavrayamayanların işi zor olacak. Bu yazı hisse özelinde değil genel piyasa ile ilgilidir.

Hala bu işler siyaset falan sananlar var. Adam hayatında bull market piyasa görmemiş ki bugünleri doğru analiz edebilsin.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    https://www.ensonhaber.com/gundem/av...da-gorusulecek

Millete 3 kuruşa sattırtıp topladıkları malları onlara ve yabancılara çok ciddi rakamlara tekrar kitleyecekler. Bu operasyonlar için yaklaşık 20 yıldır beklenilmiş. Bu yazdıklarımı kavrayamayanların işi zor olacak. Bu yazı hisse özelinde değil genel piyasa ile ilgilidir.

Hala bu işler siyaset falan sananlar var. Adam hayatında bull market piyasa görmemiş ki bugünleri doğru analiz edebilsin.
    Sanırım dediğine gelecek işin sonu...
    Aktıkça doldurup, ama bir yerde sebat etmek gerekecek sanırım...

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    https://www.ensonhaber.com/gundem/av...da-gorusulecek

bende sizin gibi düşünüyorum aselsan bile 100 -150 tl olsun çoğu küçük yatırımcı satar kendi kardeşimde bile 26 tl maliyetli fort oto 35 tl maliyeli tüpraş ve 4 tl maliyetli thy vardı bana göre hiç fiyatlardan sattı şahsi görüşüm 20 yılda olacak bir hareket yaşanacak borsada aklıma tek takılan ben bu aselsanı kaçtan satmalıyım???? ŞAHSİ FİKRİM Y.T.D DEĞİLDİR....

Bayraktar #AKINCI ihracatı ile savunma ve havacılıkta Cumhuriyet tarihinin en büyük ihracat anlaşmasını geçtiğimiz hafta @modgovksa ile imzalamıştık.

Bu kapsamda Bayraktar #AKINCI TİHA'nın Suudi Arabistan'da üretimi için @SAMIDefense ile kapsamlı bir işbirliği anlaşması imzaladık. Böylece Türkiye ve Suudi Arabistan arasında güçlü ve stratejik bir iş birliği gerçekleşiyor. Dostluk bağımız daha da güçleniyor. Bölgesel ve küresel istikrar için tarihi adımlar atılıyor.

@SavunmaSanayii Başkanlığımızın rehberliğinde @BaykarTech olarak sektörümüzün gelişimi için de gayret gösteriyoruz. İş birliği yaptığımız firmalarımız da açtığımız yolu takip ederek ekosistemimize büyük katkı sağlıyor. Birçok alanda birlikte çalıştığımız @Aselsan ve @Roketsan da bu kapsamda sahip oldukları deneyim ve tecrübeyi Suudi Arabistan savunma sanayinin gelişmesi için kullanacak. Bu sayede Türk savunma ve havacılık sanayiinde alt sistem üreten yüzlerce firmamız için de ihracat kapısı ve yeni iş alanları açılacak.

Bu anlaşmalar için çaba gösteren herkesi tebrik ederim.

Hayırlı ve uğurlu olsun.

Haluk Bayraktarın tweet'i.

Sent from İPhone 16 Pro Max

5. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...ymK3b1iZA&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. İHA İmalatı Yerlileştirme Projesi kapsamında Baykar, ASELSAN ve Roketsan, Suudi Arabistan'daki şirketlerle yeni anlaşmalar imzaladı - NBE

https://www.ekonomim.com/sektorler/s...-haberi-703503

Ben dünkü yazdığım ve önceki yazdığım yazıları yazarken bunları da bilmiyordum. Benim yaptığım analizler sadece olması gerekenlerdi. Bunun içinde temeli var tekniği var konjonktür genel piyasa ve dünya piyasalarında oluşan şartları okuma var. Bazı zamanlar vardır buna ayak direten patronda olsa tahtacı da olsa farketmez. Piyasa herkesten büyüktür.Çok uzun zaman aralığı içinde çok kısa zaman aralıkları vardır işte o zaman geldiğinde eğer siz bu işte iyi iseniz karşınızdakilerin kim olduğunun hiçbir önemi yoktur. Bu işlerde sağdan soldan hüstad takip etme ile olmaz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    İHA İmalatı Yerlileştirme Projesi kapsamında Baykar, ASELSAN ve Roketsan, Suudi Arabistan'daki şirketlerle yeni anlaşmalar imzaladı - NBE

https://www.ekonomim.com/sektorler/s...-haberi-703503

Ben dünkü yazdığım ve önceki yazdığım yazıları yazarken bunları da bilmiyordum. Benim yaptığım analizler sadece olması gerekenlerdi. Bunun içinde temeli var tekniği var konjonktür genel piyasa ve dünya piyasalarında oluşan şartları okuma var. Bazı zamanlar vardır buna ayak direten patronda olsa tahtacı da olsa farketmez. Piyasa herkesten büyüktür.Çok uzun zaman aralığı içinde çok kısa zaman aralıkları vardır işte o zaman geldiğinde eğer siz bu işte iyi iseniz karşınızdakilerin kim olduğunun hiçbir önemi yoktur. Bu işlerde sağdan soldan hüstad takip etme ile olmaz.
    +1... Bu iş iyi oldu..Hayırlı olsun diyelim.

8. ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Bu kadar işte , ordunun malı , alınır satılır bir şirket değil , temettü de vermiyor , alıp tahtacıyı bekleriz , o da anasının gözü yedirmez , thy 10, aselsan 15 di, thy şu an 260 , biz de thy’nin küsüratı olarak kaldık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 486/653 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •