Sayfa 487/997 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587987 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 3,889 - 3,896 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. [QUOTE=KARA BORA;1191181]
     Alıntı Originally Posted by ekmekparası Yazıyı Oku
    Sn.ekmekparası ironi yoksa, ifadelerin samimiyeti için teşekkürler, bir yanlışlık varsa da affola. Benim bu platforma ihtiyacım yok. (iki yeğenim Anadolu yakasında kamu bankalarında şube müdürü, özel bankalarda da üst düzey yönetici kardeşlerim var, sağ olsunlar onlardan bilgi alıyorum) Bu platformda hep gerçek oranları paylaştım. Sevgilerimle...
    İroni, dolaylı bir anlatım filan yok yoldaş.. Evet son zamanlarda yazdıklarım sinir bozucu görünebilir ama sebebi tamamen forumdaki kirlilik.. Oran paylaşımına tahammülü olmayan tipler konu dışı saçma sapan konuşurken bence az bile, ama forum kuraları filan derken ancak bu kadar oluyor.. Sevgilerimle..

Uzun zamandır TL de değilim şahsen. En son TL de iken şöyle bir sorunum olmuştu. Rodeo ile TL çalışıyordum. MT nin verdiği oranı (roxette abi bizim bankada verilen en yüksek oran bu) check etmek için , Rodeo nun İstanbul da , benim çalıştığım şubeden 40-50 km uzağındaki bir başka şubesini cepimden aradığımda , çalıştığım şubedeki hem de direkt MT çıktı. Ben biraz kem küm ettim. 1 saat sonra Asya tarafındaki bir şubesini aradım , gene çalıştığım şubedeki direkt MT çıktı. Tamam , cepim banka da kayıtlı ama böyle mi oluyor gerçekten , illa bir başka cep no'dan mı aramak lazım. O zaman da TC ni isterler Allah bilir , sen gene çalıştığın şubenin MT nin kucağındasın. Şu an değişmişmidir , diğer bankalarda da böyle bir durum var mıdır? Bilgisi olan cevaplarsa teşekkür ederim.

3. merhaba !

finans private 150k tl 13,95
    500k usd 3,80

ing private 500k usd 3,75
    150k tl 13,75

Ne fonu kardes, bono filan olsa keske gene
     Alıntı Originally Posted by hayatgusel Yazıyı Oku
    Denizbnk ta %25 fonlu olursa 14,35 diyor
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

5.  Alıntı Originally Posted by Secoli Yazıyı Oku
    Merhaba aktifbank Nolay bono ile aradaki farkı nedir ?
    ve sitesinde göremedim adres varmı detaylı bono ile ilgili
    Cevabı özel mesajla gönderdim. Hak etmeyenlerin görmesine gerek yok.

6.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Uzun zamandır TL de değilim şahsen. En son TL de iken şöyle bir sorunum olmuştu. Rodeo ile TL çalışıyordum. MT nin verdiği oranı (roxette abi bizim bankada verilen en yüksek oran bu) check etmek için , Rodeo nun İstanbul da , benim çalıştığım şubeden 40-50 km uzağındaki bir başka şubesini cepimden aradığımda , çalıştığım şubedeki hem de direkt MT çıktı. Ben biraz kem küm ettim. 1 saat sonra Asya tarafındaki bir şubesini aradım , gene çalıştığım şubedeki direkt MT çıktı. Tamam , cepim banka da kayıtlı ama böyle mi oluyor gerçekten , illa bir başka cep no'dan mı aramak lazım. O zaman da TC ni isterler Allah bilir , sen gene çalıştığın şubenin MT nin kucağındasın. Şu an değişmişmidir , diğer bankalarda da böyle bir durum var mıdır? Bilgisi olan cevaplarsa teşekkür ederim.
    Cep telefonu numaranızı ''gizli'' konuma alıp öyle arama yapmayı deneyin bakalım sonuç ne olacak
    Geçen bağlayışımda 14.30 un üstü yok diyen mt ye 14.50 veren şubeniz var deyince ''hangi şube olduğunu söyleyin ben de ona göre bastırayım'' demişti ve şube ismini söyledikten sonra nereyle görüştüyse ''tamam bize de 14.50 verdiler'' diyerek bağlamıştı.
    Artık bankaların bazıları T.C. kimlik numarası isteyerek ya da cep tel. numaranızdan bankada hesabınızın olup olmadığını ve yoklama amaçlı arayıp aramadığınızı anlamaya çalışıyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Aynısı bir sene önce bana oldu, hatta işyeri telefonumdan tekrar denedim yine benim mt'ye bağladı. Aradığınız her şube telefonu kaldırmadan tüm secerenizi görüyor. Rodeo is watching us.......
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Fiba bank`ı bu aralar aramakta fayda var, bizde 14.25 veriyoruz dediler. Hangi miktara ne süre ile bilmiyorum , ilgilenen olursa sorsun.

Sayfa 487/997 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •