Sayfa 487/925 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 3,889 - 3,896 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. sn cmpemre baştan aşağı katılıyorum...bu kafayla ne ucuz gübre olur ne ucuz gıda olur nede gübretaş kar yazabilir...razi farklı tabi...

2. geleceği en azından 3-5 yılı tahmin edebilecek vizyon sahibi geniş düşünen yöneticiler olması lazım...geçen sene doların faizin endeksin kaça düşeceğini çıkacağını petrolün kaça çıkacağını defalarca yazdım özellikle asels sayfasında günah keçisi oldum....petrol dahada artacak ister istemez gübre fiyatlarıda arkadan artacak....gübre artınca maliyetler artacak...hammaddesi olan fabrika için iyi gübretaş ne yapacak dua edecek ki dolar düşsün hammadde ucuzlasın....razi bundan sonra olumlu katkı sunacaktır ama bu seferde gübretaş olumsuz katkı sunacak....birde sağolsun pazarlama gideri ve yönetim gideri tam gaz devam...

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Üre fiyatları iyiye gidiyor. Hissenin de yataya sarması güzel şimdilik. Düşüşe o kadar alıştık ki düşmemesine bile sevinir olduk.
    Trump delisi Ruhaniyle görüşmek istiyor eninde sonunda görüşüp anlaşacaklar.
    Beklemeye devam.

4. Gübre fiyatlarına indirim!
    Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, gübre fiyatlarına yüzde 15 indirim yapılacağını açıkladı. (Milliyet)

5.  Alıntı Originally Posted by tekinn Yazıyı Oku
    Gübre fiyatlarına indirim!
    Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, gübre fiyatlarına yüzde 15 indirim yapılacağını açıkladı. (Milliyet)
    şirketlerin mali durumu çok iyi ya birde indirimden bahsediyorlar....bir halt olmaz....

6. Zaten ucuz veriyorlardı gübreyi bu neyin indirimi arkadaş bunlar iyiden iyiye dalga geçmeye başladılar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Zaten ucuz veriyorlardı gübreyi bu neyin indirimi arkadaş bunlar iyiden iyiye dalga geçmeye başladılar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    gübre ucuz değil ekrem bey girdiler pahalı ister istemez üründe pahalı.....çifçinin ucuz gübre almasının yolu kurdan etkilenmeyen yatırım yapmak....buda fosfat yatırımı ile olur....irandan hammade stoklayıp burada ucuza azotlu gübre vermeye başlayacaksalar gübretaş için olabilir diğer firmalar çok iyi durumda değil ....mantıklı bir açıklama değil kimse gübreyi ucuza satmaz gübretaş haricinde....gübretaş için kötü bir durum bence....

Sayfa 487/925 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •