Sayfa 488/628 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1.  Alıntı Originally Posted by Emkelci Yazıyı Oku
    Ek 11035 Emkelcilere gelsin
    ...

2. Gunaydin arkadaslar cezam bitti .Yeniden burdayim.Sadece kepeze guvenmeyin,patron....demistim,cezayi yemisim.admin kara listeye aldi beni herhalde.Arkadaslar ben bimere ve bistin sikayet formunu doldurdum yolladim.Uzun bir hikaye yazdim lakin delilim yok dedim.İncelenirse durum ortaya cikakacaktir.dedum.Bimer BasvurumMehmet Simseke havale edilmistir.yaziyor.Belki bisey cikar cikmaz ama herkes basvursun rahatsizlik oldugu ortaya cikar ve sirket takibe alinir belki.
    YİNE SOYLUYORUM KEPEZİN YORUMLARİNA İNANMAYİN.UCUZ VS. HİKAYELERİNE İNANMAYİN. 6,7 YİLDİR AYNİ SEYLERİ SOYLUYOR.ZARAR AZ OLAN İLK TEPKİDE CİKSİN

3. Şimşek beye iletim nasıl oldu anlamadım
    Serhat bey açarmısiniz biraz konuyu .

4.  Alıntı Originally Posted by Serhatediz Yazıyı Oku
    Gunaydin arkadaslar cezam bitti .Yeniden burdayim.Sadece kepeze guvenmeyin,patron....demistim,cezayi yemisim.admin kara listeye aldi beni herhalde.Arkadaslar ben bimere ve bistin sikayet formunu doldurdum yolladim.Uzun bir hikaye yazdim lakin delilim yok dedim.İncelenirse durum ortaya cikakacaktir.dedum.Bimer BasvurumMehmet Simseke havale edilmistir.yaziyor.Belki bisey cikar cikmaz ama herkes basvursun rahatsizlik oldugu ortaya cikar ve sirket takibe alinir belki.
    YİNE SOYLUYORUM KEPEZİN YORUMLARİNA İNANMAYİN.UCUZ VS. HİKAYELERİNE İNANMAYİN. 6,7 YİLDİR AYNİ SEYLERİ SOYLUYOR.ZARAR AZ OLAN İLK TEPKİDE CİKSİN
    Bize yazmış olduğunuz yazının bir örneğini atarmisiniz bende bişeyler kaleme alıp yazacaktım hiç olmazsa sizin düşüncelerinizi aralar a serpistire bilirim

5. Cimer ve bimer e ikisine yazılsın tek taraflı olmaz bir taraftan değil rahatsızlığın 2 Cumhurbaskanliginin ve basbakanligininda bilmesi iyi olur Maliye Bakanlığınca ve spk tarafından 2 kuruma ne yazacaklar ozaman net anlaşılır ben ayrıca kağıt yükselirken deve kesme uygulandığını fakat inerken devre kesme spk tarafından uygulanmadiginida yazacagim

6. Ya şaka maka bir lira oldu be.. harbi Allah versin cezalarını.. herşey para değil..çeksinler..

7. Tahta sahibi belliki kızdı bize..şikayet filan derken haysiyet şeref yoksunu verdi veriştirdi..alçak herif

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Dünden öğrenin, bugün için yaşayın, yarın için ümit edin'' A.E.

8. Vermezse onun ana...........m

Sayfa 488/628 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •