Sayfa 488/734 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Durup durp kuruyorum siz bana bakmayın
    25.000 kişinin birebir ölçüsünü alıp elbise dikebilecek firmada öyle kolay bulunmaz
    bi bakmışsınız alamanlar bizi gızkanır jufthansa kabin görevlilerinin kıyafetlerini
    british airways de onlara özenir gelir vakkoya yaptırıverir kabin görevlilerinin kıyafetlerini
    olmaz olmaz demeyin kuruyorum işte, dedimya siz bana bakmayın

2. https://www.vakko.com/tarihce

DORInsigt tarafından gerçekleştirilen araştırmada lüks denince akla ilk gelen yerli marka seçildi.2015

3. Taşıyabilen 2020 de vakko bilançosunda

2 milyar tl civarı ciro

faizlerinde makul seviyeye ineceğini dövizinde bir yere gidemeyeceğini düşünüyorum, ülkece batmayacağız

sermayenin üzerinde kar, pay değerini de çift haneli rakamlar da görecektir

1.5 yıl çok uzun bi süre değil, bistin adaleti ise maalesef hisseyi taşıma süresine göre tecelli etmiyor, 10 yıl taşıyandan 3 ay taşıyan daha çok kazanabiliyor zamanlamayı yapabilen, önceden bunu piyasa görür fiyatlarsa ne ala, görmez se beklemek en doğru olan şey, ben bekleyebilecek miyim? bilemem.
    Son düzenleme : kitapci34; 14-08-2019 saat: 12:47.

4. 6 ayda cironun yarısından fazla brüt kar edebilen şirketten bahsediyoruz. 608 mn ciro / 318 brüt kar. yıllık brüt karı piyasa değerinin üzerinde olacak mevcut pay değeriyle gidişat öyle.

müşterilerimiz türkiye'nin üst gelir grubu ve turistler, yaşam stantdartlarından, alışkanlıklarından taviz vermeyenler yani.

makul faiz oranlarında makul finansman gideriyle neler olabileceğinin hesabını yapın. küçük hesaplar içinde olup küçük düşünmeyin, büyük düşünün.
    Son düzenleme : kitapci34; 14-08-2019 saat: 15:51.

5. Bugün şimdiye kadar sabahki açılışa rağmen izlediği fiyat seyrinin anlamı, çoğunluk farketmesede hissemiz birilerinin radarına girmiştir.
    hayırlı uğurlu olsun.

6. Farkedilmemiş olsaydık, bugün aşağıya doğru bi devre çoktan kesmiştik, bu vakko o vakko değil artık.

7. Sıradışı olmayı keşfedilmemiş olanı keşfedip maximum kara ulaşmak istiyoruz, elbet daha hızlı koşanları görüyoruz, onlar zaten bilinenler di.

8. Akşamüstü eski vakko niyetine günlük kazanç peşinde koşanların satışı gelebilir.

Sayfa 488/734 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •