Sayfa 488/749 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon
Arama sonucu : 5986 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

1. telegram indikatörüm çok kalabalık diyor. Sonumuz hayrolsun )

şarj işine enerjisa, brisa , zorlu daha bir çok firma giriyor. Öyle atla deve bir iş değil..

Sabah haber vardı her yerde, spec izledi, sonra kap gelince dedenin torunlarının alımları ile tavana gitti gibi..

2.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    telegram indikatörüm çok kalabalık diyor. Sonumuz hayrolsun )

şarj işine enerjisa, brisa , zorlu daha bir çok firma giriyor. Öyle atla deve bir iş değil..

Sabah haber vardı her yerde, spec izledi, sonra kap gelince dedenin torunlarının alımları ile tavana gitti gibi..

togg un şarj şirketi trugo nun ana hissedarları aghol, vestel, turkcell.. Neyse haber bize yaradı...

Trcas ın hidrojen yatırımları ile ilgili gelecek kap ile tavan olmasını tercih ederdim.. Neyse tavan tavandır diyelim, karımıza bakalım.

Çok enteresan, şarj ekipmanlarını üreten Vestel tavan yapan Turcas Petrol

Tavan olmasının nedeni hiçbiri değil.
    Neden olduğunu wasaban üstat yazsın.
    Benle ilgili😂

5. Herkesin en çok sorduğu soruyu soruyorum. Neden bu iş yerli markalar ile değil ?

6.  Alıntı Originally Posted by Artur Yazıyı Oku
    Herkesin en çok sorduğu soruyu soruyorum. Neden bu iş yerli markalar ile değil ?
    Sarj işi ile ilgili kafalar biraz karışırık. Bu işte hem kurulum yapanlar var, hem lisans alıp elektrik sarj üzerinden elektrik satanlar var. Enerjisanın iştiraki e-sarj ve zorlunun iştiraki zes hem kurulum yapan hem satış lisansı olan iki buyuk 2 oyuncu. Koc holding in wat firması, petrol istasyonunun e-power ı da var, total petrol totalenergies var. Bunlar dışında yerli yabancı onlarca başka şarj şirketi var. Eğer Türkiye'de 10 bin tane petrol istasyonu var ise, buralarda şarj tesisleri de zamanla kurulacak. Petrol istasyonları dışında avm lere, apartman sitelerine, buyuk meydanlara vb yerlere kurulacak. Togg arac kullandınız diye togg şirketinin trugo dan sarj edeceksiniz diye bir şey yok. Onun için yabancı ile anlaştı diye bir şey yok. Togg arac, yarın gidip opet in wat ın da sarj olabilir, petrol istasyonunun e-power dan da sarj olabilir.

Volkswagen in şarj işi için Bp petrol ile anlaşması var. volkswagen in elektrikli aracı bp değil gelip shell den elektriğini sarj edebilir. Bu pazar büyüyor ancak sarj işi petrolden daha rekabetçi olduğunu söyleyebilirim..

7.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Tavan olmasının nedeni hiçbiri değil.
    Neden olduğunu wasaban üstat yazsın.
    Benle ilgili😂
    Kal abi sen, dönme geri 😂😂

8.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Sarj işi ile ilgili kafalar biraz karışırık. Bu işte hem kurulum yapanlar var, hem lisans alıp elektrik sarj üzerinden elektrik satanlar var. Enerjisanın iştiraki e-sarj ve zorlunun iştiraki zes hem kurulum yapan hem satış lisansı olan iki buyuk 2 oyuncu. Koc holding in wat firması, petrol istasyonunun e-power ı da var, total petrol totalenergies var. Bunlar dışında yerli yabancı onlarca başka şarj şirketi var. Eğer Türkiye'de 10 bin tane petrol istasyonu var ise, buralarda şarj tesisleri de zamanla kurulacak. Petrol istasyonları dışında avm lere, apartman sitelerine, buyuk meydanlara vb yerlere kurulacak. Togg arac kullandınız diye togg şirketinin trugo dan sarj edeceksiniz diye bir şey yok. Onun için yabancı ile anlaştı diye bir şey yok. Togg arac, yarın gidip opet in wat ın da sarj olabilir, petrol istasyonunun e-power dan da sarj olabilir.

Volkswagen in şarj işi için Bp petrol ile anlaşması var. volkswagen in elektrikli aracı bp değil gelip shell den elektriğini sarj edebilir. Bu pazar büyüyor ancak sarj işi petrolden daha rekabetçi olduğunu söyleyebilirim..
    Aynen rekabet çok.. Ben hep Zorlu yu bir adım önde görüyordum şu ZES markası ile ancak banada sürpriz oldu bu son gelişme.

Sayfa 488/749 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •