Sayfa 488/1002 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: Viop - XVI

47 bin vaka
    2700 risk
    4700 vaka
    Hala iyi diyorlar

İyi olan tek şey test sayısını artırıyorsun ama risk ölüm vakada artıyor yani oranlarda düşüş yok neresi iyi

2.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    O büyük buhranlar zamanı zarlar bu kadar hileli değildi.. Sonsuz para basarız demek ne olursa olsun borsaların düşmesine daha fazla müsade etmeyiz demektir.. Ve dow o günden beri 6 bin puan yaptı... 2 3 hafta içindede borsalar eski zirvelerini aşacak.. Boşuna hayal kurma.. Fed aksiyon almasaydı dediğin doğruydu. Ama kafanı kaldırıp gerçek hayata bakarsan shortlarsın tabii.. Sakın bakma...
    Abey ortada bir nane yokken dow 30 bin idi

Şimdi ortada hasar var 24 bine kafa atmış

O dowda mal kitliyolar bana göre

Hasar olmayan yerde 30 gör

Sonra çabuk çabuk yap 24 gör

Kitleme bitsin ondan sonra görmek lazım

Ralli olacak olsa göstere göstere çabuk çabuk gitmez

Usul usul sindire sindire gider
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. Bi şirket yılda 20 milyon kar ediyosa piyasa değeri 1 milyarsa ucuz diyeceğiz Sonsuz para düzeninde

4.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Abey ortada bir nane yokken dow 30 bin idi

Şimdi ortada hasar var 24 bine kafa atmış

O dowda mal kitliyolar bana göre

Hasar olmayan yerde 30 gör

Sonra çabuk çabuk yap 24 gör

Kitleme bitsin ondan sonra görmek lazım

Ralli olacak olsa göstere göstere çabuk çabuk gitmez

Usul usul sindire sindire gider
    Sonsuz para diyorum dow için en ölüsü 100 bin diyorum bisti sen düşün.. Shortla ama açılma o zaman

5. Enkaz ortaya çıkmadan

İşi aceleye getirip

Giren çıkan ne olduğunu anlamadan malı kütleyecekler

Sonra tv gazeteler de yok şöyle yok böyle haberleri

Öldüm fiyatına malı alırız diyecekler

Yer mi bu Anadolu çocuğu yemez ABi
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

6.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Açıklayacak artık ucuz kavramı değişecek.. F/k lar 20 den 40 a 50 den 100 e çıkacak...
    İleride F/K oranlarının çok artacağını ben de düşünüyorum ama imtiyazı olan veya girmesi çok zor olan sektörlerde. Bir ara çimentoculara rekabet kurumu karışınca her girişimci kendi çimento fabrikasını kurdu, kapasite açısından çok ön sıralara çıkmışız. Dış satımı zor bir ürün, keza seramik fabrikaları ve doğal gaz santralleri de çok fazla.

BIMAS F/K 25, kendi bir formül geliştirmiş taklit eden zarar ediyor o tip şirketler de olabilir. Gerçek bir marka yaratan firmalar da şanslı olabilir ama aklıma Türkiye'den örnek pek gelmiyor. Mesela Arzum blender aldım bir de yedek aldım ikisi de bozuldu, yani bir Bosch veya Brown gibi değil. Apranax üzerinde Abdi İbrahim yazıyor ama halka açık değil, o güzel bir firma gibi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Sonsuz para diyorum dow için en ölüsü 100 bin diyorum bisti sen düşün.. Shortla ama açılma o zaman
    Azılı boğa Serco, dolar ve altın kaç olacak?

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    İleride F/K oranlarının çok artacağını ben de düşünüyorum ama imtiyaz olan veya girmesi çok zor olan sektörlerde. Bir ara çimentoculara rekabet kurumu karışınca her girişimci kendi çimento fabrikasını kurdu, kapasite açısından çok ön sıralara çıkmışız. Dış satımı zor bir ürün, keza seramik fabrikaları ve doğal gaz santralleri de çok fazla.

BIMAS F/K 25, kendi bir formül geliştirmiş taklit eden zarar ediyor o tip şirketler de olabilir. Gerçek bir marka yaratan firmalar da şanslı olabilir ama aklıma Türkiye'den örnek pek gelmiyor. Mesela Arzum blender aldım bir de yedek aldım ikisi de bozuldu, yani bir Bosch veya Brown gibi değil. Apranax üzerinde Abdi İbrahim yazıyor ama halka açık değil, o güzel bir firma gibi.
    Bim için mevcut konjektörde 25 fk sudan ucuz.. 100 yıllık karından işlem görmesi gerekir yeni dünya sonsuz para düzeninde.

Sayfa 488/1002 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •