Sayfa 488/851 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon
Arama sonucu : 6804 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

Armada link çok primli dgate iyi hareket çekebilir
     Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Reis bedelsizlere takılacağım.......Teknolojilerde de bir kıpırdama var.....Borsa 124.500 ü kırıp 140.000 lere gidiyor....Bu zaman kadar da teknoloji şirketlerinde de güzel bir yükseliş bekliyorum.....4-5 aydan beri TEKNOLOJİLER İY DİNLENDİ....Yeni bir yükseliş dalgası geliyor TEKNOLOJİLERDE.....!!!!
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Yahu karton tavan tavan gidecek biz de yan bedelsilerden kazanırız diyoruz.....Ama burada kartonsanın gitmeyeceği algısı oluşmuş.....!!!

Yahu şaka mısınız,yoksa borsayı mı bilmiyorsunuz anlayamadım.....!!!!

Arkadaşlar kartonsan 10 yıldır bu haberi bekliyor....Patron bile binlerce lot topladı yıllardır.....Yapmayın eymeyin ,boru mu bu?Karton % 2500 bedelsiz açıkladı.....Ayıp yahu ,milletin duygularıyla oynamayın.....!!!

Yarın karton tavan serilerine başlar....Bede3lsizler de peşine takılır.....Birkaç gün sonra lkarton tavanı açsa dahi yoluna devam eder.....2-3 aylık bir süreç bu bedelsiz süreci......İniş çıkışlar elbetteki olacaktır....Ama tavan açıldıktan sonra HİKAYE bitmeyecektir kanımca.....!!!!
    Konuş be hatıp, uyandır bu ky yı.. Yoksa ellerindeki üç beş lotu da alacaklar.. Yok olmazmış faydası yokmuş.. Skıpilasyon olmazmış bakalım kaç tavan göreceğiz ben bu hafta açmaz diyorum.. (elimde yok)..

Kaldıkı bırçok tahtada spekler malda bekliyordu bu fırsatı kullanıp hepsını kaldıracaklardır, deme dı deme.. Yaprk, tkuru o bu hepsı..

Burada esas mesele nereden vedalaşacağına karar vermekte.. Siz vedalaşmazsanız onlar vedalaşacaktır sizinle ..
    Son düzenleme : kwon3; 18-10-2020 saat: 17:42.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. bence alamazsın tatar. %20 tavanları olsa belki 3. gün alırsın derdim ama %10 tavanında çarşamba zor bence
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Elinde kartn olmayan diğer yüksek bedelsiz beklentili hisselere yönelir durum bu

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Hisse gidecek görünen o
    içinizde
    bedelsiz veriken firmanın kazancını açıklayabilecek olanınız var mı?

firma ne kazanacak da hisse değerlenmeli?

biraz gerileri okursanız aradığınız cevabı bulursunuz.

6. Bence 2000-3000 ler hayal..hayal kurmak guzel de..gercekten niyeti olsa zaten once 1xxx lere ceker sonra bombayi patlatirdi elinde bunu yapacak toplu mal var..ewt 3-5 tavan mumkun dolar bazli zirveler gorulecek ama daha ustu icin ekstra sirketin yonetim anlayisi musait degil kanimca..ben 2 senedir tasiyorum 300-500 lot arasi gidip geldim belki en cok ben isterim ucup kacmasini ama temkinli olmak lazim..suru psikolojisi ok bir yere kadar kabul ama bir noktadan sonra patronun yapisi ve surketin degerlemesi devreye girer..bol kazanclar..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Konuş be hatıp, uyandır bu ky yı.. Yoksa ellerindeki üç beş lotu da alacaklar.. Yok olmazmış faydası yokmuş.. Skıpilasyon olmazmış bakalım kaç tavan göreceğiz ben bu hafta açmaz diyorum.. (elimde yok)..

Kaldıkı bırçok tahtada spekler malda bekliyordu bu fırsatı kullanıp hepsını kaldıracaklardır, deme dı deme.. Yaprk, tkuru o bu hepsı..

Burada esas mesele nereden vedalaşacağına karsr vermekte.. Siz vedalaşmazsanız onlar vedaşaşacaktır sizle ..
    Madem konuş dedin konuşayım.......Biz gözlerimizi bu bedelsizlerle açtık......Borsada en büyük paralar bedelsizlerle kaz**nılmıştır.....!!!

Tamam biz de biliyoruz bedelsizle şirkete beş kuruş para girmiyor....Biz de biliyoruz misal 200 tllük banknot bozduruluyor ve elimizde 200 adet madeni 1 tl oluyor.....Bedelsizin özeti bu.......Ama yıllardır Bu bedelsiz hareketi ile her yıl bu hisselerde ortalama % 100 lük yükselişler yaşanılabiliyor......Elalemin adamları bu hisselerde para kazanırken ben niye kazanmayayım?

Spor hisseleri sermayesini yemiş batıkmış.......Almayayım mı femer ,cimbom ,tspor,bjk tan tan?

Aldım......Spor hisselerinden de ,bedelsiz hisselerinden de ......Hatta SİP-YİP-GİP hisselerinden bile aldım sattım.....Yıllardır nerede hareket orada bereket.....Güzel kar edince de SATIYORUM.....En yüksekten satma derdinde olmadım hiç.....!!!!

Borsa tıkandı ....Karton bedelsizi patlattı.....İlk harekette bu hisseleri aldın aldın,yüksekten alınca inişlerde malı kaptırırsın.....!!!

Ben onu bunu bilmem.....Artık stratejim BEDELSİZLER PEŞİNDE koşmak.....!!!

İyi kar edince tekrar spor hisselerine geçeceğim.....Teknolojilerde çok şişmeyenleri de bir gözümün ucuyla seyredeceğim....!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by toygar38 Yazıyı Oku
    Eyvallah başkan, Allah senden razı olsun. İyi ki uyardın bizi. Yoksa 7 yıldır mayınlı tarlada geziyormuşum da haberim yokmuş. yarın 400 lotuma hemen satış giriyorum. Allah senden razı olsun.
    tttakma kafanı hala 4 yıl bekleyecekler var aramızda..

keyfini çıkar.

Sayfa 488/851 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •