Sayfa 49/504 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 4028 madde; 385 - 392 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Kimsenin mal falan yedirdigi yok tahtayı iyi okuyamiyorsun.konjonkturunde ruzgariyla sen yukardan satmis oldun. tebrik ederim😁 yalniz bu al sat 'lar böyle sığ tahtalarda herzaman sevindirmez bilgin olsun.YTD

2.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Kimsenin mal falan yedirdigi yok tahtayı iyi okuyamiyorsun.konjonkturunde ruzgariyla sen yukardan satmis oldun. tebrik ederim yalniz bu al sat 'lar böyle sığ tahtalarda herzaman sevindirmez bilgin olsun.YTD
    Yukardan satmadi, su an sattigindan yukarda kagit.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Yukardan satmadi, su an sattigindan yukarda kagit.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yukarda herzaman sevindirmez demisim😁cuk oturmuş o zaman👏

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    çok aşırı işlem hacminden sonra (o vakitler satış eşiğidir ve o vakitlerde bir çok yeni lot satışa sürülmektedir ) ertesi günü şirketin böyle bir açıklamayı kapa yollaması çok garip oldu...adeta yukarıdan satarım aşağıdan alırım hareketlerine benziyor...bakalım neler olacak ???
    Sayın keko 2 Rapor var raporların başında pay tebliğine göre yapılan açıklama yazıyor.
    Finansal rapor açıklamalarından sonra 10. güne kadar

2 dönem fon kullanım raporu (fonun kullanımı bitmemişse fon kullanımı bitince 1 rapor daha)
    8 dönem varsayım raporu açıklamak zorunda halka arz edilen şirketler.

Bütün halka açılan şirketler bunu yapmak zorunda, diğer halka arzlarda finansal raporların açıklanmasından sonra bu raporlar yayınlanıyor, Kfeine has bir durum değil SPK düzenlemesi.
    Yatırım tavsiyesi değildir, yazdıklarım şahsi düşüncelerimdir.

5. alan satan ve genel takas görünümü atabilen varmı güncel. 2 gün geriden olmasın lütfen
    Son düzenleme : finansmy; 10-08-2018 saat: 16:46.

6.  Alıntı Originally Posted by mescil Yazıyı Oku
    Sayın keko 2 Rapor var raporların başında pay tebliğine göre yapılan açıklama yazıyor.
    Finansal rapor açıklamalarından sonra 10. güne kadar

2 dönem fon kullanım raporu (fonun kullanımı bitmemişse fon kullanımı bitince 1 rapor daha)
    8 dönem varsayım raporu açıklamak zorunda halka arz edilen şirketler.

Bütün halka açılan şirketler bunu yapmak zorunda, diğer halka arzlarda finansal raporların açıklanmasından sonra bu raporlar yayınlanıyor, Kfeine has bir durum değil SPK düzenlemesi.
    bilgilendirmelerin için çok teşekürler dostum...12 yılllık borsacı olmama rağmen 11 yıldır halka arzlara katılmadığım için presedürleri bilmiyorum...bu kap açıklamasını acaba daha önce veya bir kaç gün sonra gönderemez miydi ?? hisse tam da düzeltme sürecine girmişken bu haberin gelmesi bir çok ky dostumuzda moral bozukluğuna neden oldu...

galiba halka arzdan galibin elinde 900-950 bin lot olduğu söyleniyordu...endeksin sert düşmesi ile kafein de sert düşüyor...normal şartlarda 6,44 desteğinden dönmesi gerekiyor diyordum ama orayı da aşağı kırdı...düşüşleri düşük hacimler ile oluyor...düşüşleri durdurduktan sonra tepkisi sert olacak ama nerede duracağını henüz kestiremiyoruz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Kapa düşen haber gayet olumlu.ky neden panik olsun anlamadım.

8. Bu havalarda ilk gün satmayan kaybeder.biz ne krizler gördük 2008 de bir hafta da portfoyum kuş oldu bir aya kalmadanda kâr yazdı.bu işler paniğe gelmez.guzel bir sirkette yatirimim zarar ettirmez bana.YTD

Sayfa 49/504 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •