Sayfa 49/107 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 385 - 392 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1. şirket klasik aile şirketi
    tutucukaba ve yavaş ve de rekabetçi değil yeni teknolojileri işlemesi söz konusu değil
    dolayısıyla bu şirket uzun vadede geleceği yok
    ya satılır ya dağılır.
    bence en iyisi ortaklık yapması
    bu şekilde işler yürümez
    patron beni duyar mı bilmem o arsaları mezara mı götürecen yada kolleksiyon nu mayacaksın
    sen şirketsin tabii bugünün şirketinin ne anlama geldiğini anlaman söz konusu değil arsaları kötü gün için saklıyorsan kötü günü yapacak olan senin sahip olduğun gereksizlerdir
    anlayana saz anlamayana laf gereksiz

2.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    bugünkü hareket bir mal boşaltma hareketi değildi.
    bir devretme hareketi idi
    Ky ye devrettiler malı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    geçen ayda kimse yokmuş şimdide kimse yok o kadar işlem oluyor alıp satanlar bu foruma bakmıyor demek sanırım geçen ay 1,40 lardı şuan 1,63 bilerek rakam yazıyorum geçen ay yazmamışım bakalım 1 ay sonra aşağımı yukarımı olacak
    23 mayıs da yazmıştın
    bakalım 1 ay sonra ne olacak
    bir arkadaş bu hisse flap kongre nin yükseliş yareketlerine çok benziyor demişti
    patronlar 1 lerden satmıştı yani pzevnklere kağıdı emanet etmişti.
    buda öyle mi olur acep ben sanmıyorum

4.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    23 mayıs da yazmıştın
    bakalım 1 ay sonra ne olacak
    bir arkadaş bu hisse flap kongre nin yükseliş yareketlerine çok benziyor demişti
    patronlar 1 lerden satmıştı yani pzevnklere kağıdı emanet etmişti.
    buda öyle mi olur acep ben sanmıyorum
    Yükselen her hisseyi flapa benzetirler çünkü hayelleri budur ama borsada hayeller ve gerçekler farklıdır
    Tabi bilemeyiz neticede bütün hisselerin içinden birini tutup uçurabiliyorlar
    Kişisel kanaatim bu hissede operasyon %100 marjdı ve başarılı oldular
    Bundan sonra ölü kedisi olur tepkisi olur kaplan sıçaraması felan olur ama ne zaman olur hangi rakamlarda olur oyuncular bilir
    Elinde olmayan için 3-5-10 kademelik al sat şansları verecektir doğru yerde yakalanırsa
    Cuma günü tabana doğru verip panik satışları yaptırmış olma ihtimalleride var bakalım bu hafta neler olacak
    Kesinlikle yorumum şahsidir al sat tavsiyesi olarak kabul etmeyiniz
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

5. Ulen yam psikolojiidi cuma yaptıkları taban gösterip korkuttular ana taban yapabilir yine dikkat

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. çeşme dalyandaki arsayı 2914 yılında 7.5 milyona almışlar ki 10 dönümünü yada 7 bilmiyorum şimsi sırf bu arsa sermayesi kadar ediyor. 25 milyonu garanti o yüzden uzun vadeciler rahat olsun
    ayı piyasası bittiği an yolu bellidir. patron ahlaklı ise

7. Bu hisseyi zamanında çok incelemiştim. Kesinlikle patronları beceriksiz ve art niyetli. Kayserideki ölü yatırımdan sonra izmirdeki arsaya yatırım yapabileceklerini düşünmüyorum. Yaptıkları bedellinin parası zaten ölü yatırımı belki anca kapatmıştır yada patronların cebine aktarılmıştır. Umarım çok kişinin canı yanmamıştır. Arsaların değerine gelince satış için hazır hale getirilmediği sürece satma niyeti olmadığı sürece bir anlam ifade etmiyor bence. Ayrıca hepsinin üzerinde ipotek var. Adam gibi bir kaç iş alıp şirketi karlı hale getirmedikleri sürece bu şirketten bi yol olmaz. Ayrıca mevduat faizlerinin neredeyse yüzde 20 olduğu yerde ne diye buna para bağlasın paralı abiler. Ytd

8. 1 mayıstan beri alan satan. Ky ye malı nasıl itina ile kilitlemişler buyurun görün

Sayfa 49/107 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •